خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: رقابت های تنیس روی میز نونهالان کشور در یاسوج آغاز شد

رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: رقابت های تنیس روی میز نونهالان کشور در یاسوج آغاز شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان گفت :با حضور برترینهای کشور ،رقابتهای تنیس روی میز نونهالان کشور در یاسوج آغاز شد.

پیمان خضوعی ،رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:

این رقابتها بمدت سه روز از روز12 لغایت 14 اردیبهشت ماه و با شرکت 66نفر از برترینهای این رشته از 20 استان کشور در یاسوج برگزار خواهد شد و نفرات برتر به رقابتهای بین المللی اعزام میشوند.

خضوعی،ضمن تشکر از فدراسیون تنیس روی میز و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:این رقابتها بصورت تیمی و انفرادی در دو رده سنی 8 و 9 سال برگزار و امیدوارم  میزبان شایسته ای برای قهرمان نونهال کشور باشیم .

رئیس هیات تنیس روی میز استان تصریح کرد :فینال رقابتهای تیمی فردا جمعه و فینال رقابتهای انفرادی این دوره از مسابقات روز شنبه 14 اردییبهشت ماه در محل خانه تنیس روی میز استان با حضور مسئولین استانی و کشوری برگزار و به تیم ها و نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی اهدا خواهد شد .

خضوعی بیان داشت :رقابتهای تنیس روی میز نونهالان کشور در شهرهای زنجان ،ساری ،کرمانشاه و یاسوج در دو رده سنی پسران و دختران برگزار می شود و نفرات برتر به اردوی های تیم های دعوت می شوند.

این مقام مسئول در هیات تنیس روی میز استان از حضور دو تیم الف و ب استان در این دوره از مسابقات خبر و اظهار امیدواری کرد با شناختی که از حریفان داریم بتوانیم یکی از سکوهای این دوره از مسابقات را کسب کنیم .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو