خانه اخبار ایران اخبار ورزش در رقابتهای تنیس روی میز نونهالان کشور بدست آمد: فارس در تیمی و انفرادی قهرمان شد / میعاد خضوعی نایب قهرمان رده سنی نونهالان کشور شد

در رقابتهای تنیس روی میز نونهالان کشور بدست آمد: فارس در تیمی و انفرادی قهرمان شد / میعاد خضوعی نایب قهرمان رده سنی نونهالان کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رقابتهای تنیس روی میز نونهالان کشور در یاسوج با قهرمانی تنیس بازان نونهال فارس در دو بخش تیمی و انفرادی به پایان رسید.

رقابتهای تینس روی میز نونهالان کشور به میزبانی یاسوج از 12 لغایت 14اردیبهشت ماه در دو بخش تیمی و انفرادی با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

در قسمت تیمی این دوره از مسابقات که با حضور 21 تیم در دو رده سنی 8 و 9 سال برگزار شد ،تیم فارس به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های همدان ،آذربایجان شرقی و اصفهان مکانهای دوم تا چهارم را کسب کردند.

در قسمت انفرادی نیز که با حضور 37 تنیس باز نونهال در رده سنی 9 سال و 28 تنیس باز در رده سنی 8 سال برگزار شد ،ورزشکاران فارس و آذربایجان شرقی بر سکوی قهرمانی ایستادند.

در فینال رده سنی 8 سال فراز شکیبا از آذربایجان شرقی در سه گیم محمد پارسا فرصت از شیراز را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت.

در فینال رده سنی 9 سال نیز که با حضور شبکه استانی دنا و پخش مستقیم این دیدار همراه بود ،رامین شاه علی از فارس با برتری 3 بر 2 برابر میعاد خضوعی از کهگیلویه وبویراحمد بر سکوی قهرمانی این رقابتها ایستاد .

د رمراسم اختتامیه این رقابتها که با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،معاونین و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و روسای هیات ها برگزار شد ،به تیم ها و نفرات برتر این دوره از رقابتها لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد .

رقابتهای نونهالان قهرمانی زیر 8 و 9 سال کشور از 12 لغایت 14 اردیبهشت ماه به میزبانی یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد در محل خانه تنیس روی میز برگزار شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو