خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور تاجگردون و علوی : همایش تجلیل از ورزشکاران شهرستان گچساران برگزار شد

با حضور تاجگردون و علوی : همایش تجلیل از ورزشکاران شهرستان گچساران برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی  و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،همایش تجلیل از ورزشکاران، قهرمانان و مدال آوران شهرستان گچساران برگزار شد.

در این همایش که روز جمعه 13 اردیبهشت ماه 98 با حضور سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت گفت: به اندازه 15 سال در عرض سه سال در حوزه زیرساخت‌های ورزشی کار کردیم، تاجایی که مسئولان استانی به من ایراد هم می‌گرفتند.
نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:

از کسانی که زحمت کشیدند و این برنامه خوب را فراهم کردند به سهم خودم تشکر می‌کنم، از اداره ورزش و جوانان شهرستان و استان، و سروران عزیزم که همچنین برنامه‌ای را تدارک دیده‌اند.

تاجگردون افزود:
این کار و این نشست با حضور بانوان در همچنین محیطی در نوع خودش ضرورت دارد و بی نظیر است و باید هم تداوم پیدا کند. روش‌های خاصی ما باید برای تجلیل، شادی و نشاط جامعه فراهم کنیم. یکی از این روشها همین است. از همه ظرفیت‌ها باید استفاده کرد، چرا ورزشکارانی که در دنیا و کشور افتخار می‌آفرینند، در شهرشان آنان را نشناسند. ما چند سال پیش مراسم تجلیل از ورزشکاران عزیز را داشتیم و برنامه بسیار جالب و با نشاطی بود .

وی اظهار داشت:
من یادم هست وقتی می‌خواستیم منابع زیادی را برای ورزش و ساخت زمین‌های چمن در روستا و محلات بگیریم، مسئولان استان می‌گفتند که اینقدر منابع را برای ورزش نگذارید، می‌گفتیم، چرا، می‌گفتند سرانه بالا می‌رود و بعد اعتبارات کم می‌شود ، ما وقتی کاری را که می‌خواستیم در 10 الی  15 سال دیگر به آن برسیم، در عرض 3 سال به آن رسیدیم.
وی از ساخت مکان مناسب در شان شهر گچساران خبر و تصریح کرد:

من این قول را به شما می‌دهم تا ان شاء الله یک تا دو ماه دیگر محیط بسیار زیباتر و با نشاط‌تر از این را در محله سادات خواهیم داشت تا بچه محله سادات دیگر به خودش افتخار کند که من می دانم درصد بالای از ورزشکاران این شهرحداقل از این محله نروند . یک چیز را هیچ گاه فراموش نکنید، این جامعه و این نظام و این ساختار و این شهر و این مملکت مال یک قشر خاص و یک گروه خاص نیست، مال تاجگردون به تنهایی هم نیست. مال حاکمان وقت هم نیست. مال همه هست. مال این نسل و نسل‌های بعد هم هست. این را اگر یاد گرفتیم، بهتر می‌توانیم با هم زندگی کنیم.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود:کار خوبی است و سالی 10 بار هم باید تکرار شود. چرا  نوروزی، مظاهری  و ده ها ورزشکار این شهر فراموش شوند، این‌ها نباید فراموش شوند. شهدای ورزشکارمان و کشتی گیرانمان و پناهپوری ها و همه اینها را باید کنار هم داشته باشیم. الان وقتش است که پیشکسوتان بیایند و آنها را دور هم جمع کنیم و  به آنها انگیزه و نشاط بدهند.
در این مراسم  با اهدا لوح و جوایز نقدی از تعدادی از قهرمانان ،ملی پوشان و پیشکسوتان ورزش گچساران تجلیل شد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو