خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان خبر داد: در آئینی از برترینهای هیات استان در سال 1397 تجلیل شد

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد و بولس استان خبر داد: در آئینی از برترینهای هیات استان در سال 1397 تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اد اره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان از برگزاری مراسم تجلیل از برترینهای این رشته خبر داد.

شاپور عبنری ،رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر اظهار داشت:

با حضور گودرزی معاون توسعه ورزش اداره کل از ورزشکاران برتر سال۱۳۹۷ هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

عنبری افزود:در این مراسم که در اکادمی بیلیارد استان برگزار شد از  مصطفی راست بود بعنوان مرد سال بیلیارد،مهرداد پروانه بعنوان جوان برتر،محسن مفتح بعنوان پدیده سال،بهروز قشقایی بعنوان مرد اخلاق در حوزه بیلیاردی و محمدعلی شکوهی زاد بعنوان مرد سال پتانک و رضا باقرپور بعنوان پدیده پتانک استان در سال ۹۷ با اهدا لوح سپاس و هدایای تجلیل شد.

رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان تصریح کرد :در این مراسم اصغر سهیلی مسئول کمیته بازرسی بعنوان برترین کمیته انتخاب شد.همچنین در این مراسم از قهرمان مسابقات ایت بال شهرستان بویراحمدمحسن متولی با اهدا لوح قهرمانی و هدایایی تجلیل شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو