خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخابات هیات اسکواش استان بر تعامل با آموزش و پرورش و شناسایی و پرورش استعدادهای این رشته تاکید کرد

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخابات هیات اسکواش استان بر تعامل با آموزش و پرورش و شناسایی و پرورش استعدادهای این رشته تاکید کرد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع انتخابات هیات اسکواش استان  بر تعامل بیشتر با آموزش و پرورش و شناسایی و پرورش استعدادهای رشته اسکواش تاکید کرد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان که در مجمع انتخابات هیات اسکواش استان سخن می گفت بیان داشت:

انتظار می‌رود که رئیس جدید هیات اسکواش این استان با برنامه‌ریزی مدون و بهره‌مندی لازم از ظرفیت‌های موجود گام‌هایی بلند برای احیا و توسعه این رشته ورزشی در استان بردارد.
سید محمدتقی علوی اظهار داشت: تعامل هر چه بیشتر هیئت اسکواش کهگیلویه و بویراحمد با آموزش‌وپرورش استان در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای این رشته ورزشی ضروری است.
وی با اشاره به اینکه اسکواش یک‌رشته ورزشی نوظهور در کهگیلویه و بویراحمد است، افزود: این استان در صورت حمایت‌های همه‌جانبه فدراسیون می‌تواند موفقیت‌های ارزنده ملی کسب کند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خواستار توجه جدی هیات اسکواش این استان به مقوله مهم آموزش افراد علاقه‌مند و مربیان استان شد.
علوی بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی لازم برای هرگونه حمایت از هیات اسکواش این استان به‌ویژه درزمینه تأمین زیرساخت‌ها و امکانات موردنیاز را دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : انتظار می رود که رئیس جدید هیأت اسکواش این استان با برنامه ریزی مدون و بهره مندی لازم از ظرفیت های موجود گام هایی بلند برای احیا و توسعه این رشته ورزشی در استان بردارد.
سید محمدتقی علوی اظهار داشت: تعامل هر چه بیشتر هیأت اسکواش کهگیلویه و بویراحمد با آموزش و پرورش استان در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای این رشته ورزشی ضروری است.
وی با اشاره به اینکه اسکواش یک رشته ورزشی نوظهور در کهگیلویه و بویراحمد است، افزود: این استان در صورت حمایت های همه جانبه فدراسیون می تواند موفقیت های ارزنده ملی کسب کند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خواستار توجه جدی هیأت اسکواش این استان به مقوله مهم آموزش افراد علاقمند و مربیان استان شد.
علوی بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی لازم برای هرگونه حمایت از هیأت اسکواش این استان به ویژه در زمینه تأمین زیرساخت ها و امکانات مورد نیاز را دارد.

 

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 18 اردیبهشت 1398 ساعت 09:59 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو