خانه اخبار ایران اخبار ورزش سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش کشور در یاسوج خبر داد: ایران دارای چهار مربی جهانی اسکواش است

سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش کشور در یاسوج خبر داد: ایران دارای چهار مربی جهانی اسکواش است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس فدراسیون اسکواش کشور در مجمع انتخابات هیات اسکواش استان در یاسوج گفت :ایران دارای چهار مربی جهانی در این رشته ورزشی است که همگی آنها نیز مدرس بین المللی هستند.

مسعود سلیمانی در نشست مجمع انتخابات هیأت اسکواش کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران همواره در مجامع آسیایی و جهانی ارائه دهنده راهکارهای مؤثر برای کمک به گسترش روزافزون و هویت بخشی به این رشته ورزشی است.
وی افزود: یکی از رویکردهای مهم فدراسیون اسکواش توسعه همگانی این رشته ورزشی در کشور است.
رئیس فدراسیون اسکواش بیان کرد: بر همین اساس تاکنون 21 تفاهم نامه همکاری با سازمان های مختلف کشور برای آموزش این رشته ورزشی به علاقمندان و نهادینه کردن هر چه بیشتر آن منعقد شده است.
سلیمانی عنوان کرد: شهرداری ها می توانند نقش مهمی در فرهنگ سازی برای توسعه همگانی رشته ورزشی اسکواش در کشور ایفا کنند و به همین دلیل لازم است که ارتباط هیأت های استانی با این نهادهای غیردولتی افزایش یابد.
وی ابراز داشت: فدراسیون اسکواش به دنبال ایجاد تحولات گسترده در این رشته ورزشی در نقاط مختلف کشور برای رشد، اعتلا و ارتقای روزافزون آن است.
رئیس فدراسیون اسکواش افزود: تمامی استان های کشور باید در رشته ورزشی اسکواش مطرح شده و برخی عقب ماندگی های کنونی آنها جبران شود.
سلیمانی اظهار داشت: تحقق این امر مهم مستلزم تلاش و فعالیت مضاعف هیأت های اسکواش استان ها خواهد بود.
وی ادامه داد: کهگیلویه و بویراحمد می تواند میزبان رقابت های اسکواش ملی و بین المللی باشد و این امر نیز به معرفی هر چه بیشتر فرهنگ، آداب، رسوم و طبیعت بکر استان کمک بسزایی می کند.
رئیس فدراسیون اسکواش بیان کرد: این فدراسیون آماده برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی برای افراد علاقمند و مربیان کهگیلویه و بویراحمد است.
سلیمانی عنوان کرد: رئیس جدید هیأت اسکواش کهگیلویه و بویراحمد تعامل لازم را با مسئولان فدراسیون برای تأمین زیرساخت های لازم از جمله سالن و دیگر امکانات مورد نیاز داشته باشد.
وی بر لزوم فعال تر شدن هیأت اسکواش شهرستان های هشت گانه کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد و ابراز داشت: این استان به دلیل داشتن ظرفیت های چشمگیر می تواند در کشور مطرح شود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو