خانه اخبار ایران اخبار ورزش نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری مطرح کرد : نگاه توسعه ای و راهبردی به ورزش با تقویت هیاتهای ورزشی

نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری مطرح کرد : نگاه توسعه ای و راهبردی به ورزش با تقویت هیاتهای ورزشی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،معاون سیاسی امنیتی  استانداری در جلسه ای که با حضور سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش کشور برگزار شد ،گفت : نگاه توسعه ای و راهبردی به ورزش نیازمند تقویت مجمع عمومی و هیات های ورزشی در استان است.

سید کاظم نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری اظهار داشت: شناسایی و تبیین موقعيت راهبردی با توجه به پیشینه برخی از رشته های ورزشی در جامعه روستایی و عشایری با صرف هزینه و سرمایه گذاری اندک سبب تقویت و بهبود این حوزه می شود.
نظری تصریح کرد: فعال کردن هیات های ورزشی می تواند نتیجه خوبی برای دراز مدت در رویدادهای ورزش استان ایفا کند و نگرانی ها در برخی از آسیب های اجتماعی را کاهش دهد.
وی ابزار داشت: حضور قدرتمند در مسابفات بین المللی و ملی و کسب رتبه های قهرمانی می تواند نتیجه تلاش و فعالیت هیات های ورزشی باشد.
نظری یادآور شد: دولت برای تقویت حوزه ورزش کم نگذاشته است و تلاش هیات های ورزشی و تدبیر مسئولین این هیات ها می تواند به تقویت دو جندان جامعه ورزشی در سطوح مختلف بینجامد.
وی استان کهگیلویه وبویراحمد را استانی چهار فصل و با ظرفیت و شرایط لازم برای اجرای مسابقات مختلف در همه رشته ها دانست و گفت: برای برگزاری هرگونه مسابقات ورزش در این استان آمادگی داریم.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری تصریح کرد:سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به حوزه ورزش این استان تحرک بخشید و آن را به لحاظ تخصصی ،مدال آوری ،فضای ورزشی ،ابراز و امکانات به حد شایسته ای رسانده است و انتظار است که از مرکز کشور و استان بیش از پیش حمایت و پشتیبانی شود تا بتواند ضمن حفظ شرایط موجود آن را مطلوبتر سازد.
نظری، انتخاب آذر صفایی نیا مدیرکل حوزه بانوان استانداری را به عنوان رئیس هیات اسکواش استان شایسته دانست و گفت: صفایی نیا تجربیات خوبی در حوزه مدیریت در شهرداری یاسوج و استانداری دارد و می تواند این رشته ورزشی در استان را به خوبی مدیریت کند.
سعید سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران هم از شرایط و ظرفیت های خوب کهگلویه وبویراحمد در بخش های مختلف ورزشی از جمله اسکواش اشاره کرد و گفت: هرگونه همکاری لازم برای تقویت ورزش اسکواش در این استان را با علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد که از فعالین و مدیران مطرح در جامعه ورزشی کشور هستند، خواهیم داشت.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از اتفاقات خوب در ورزش استان سخن گفت و حضور آذر صفایی نیا در هیات اسکواش  استان را مفید و ارزنده برای ورزش استان و این رشته برشمرد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از ظرفیت های رشته اسکواش در استان خبر داد و از حمایت و پشتیبانی احمدی استانداری ،معاونین از ورزش استان تقدیر کرد .

وی از نصب کرت های اسکواش در مرکز استان خبر داد و خواستار برگزاری مسابقات و اردوی های تیم ملی در استان شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خواستار  توسعه زیر ساخت های آموزشی در این  رشته با توجه به نو پا بودن رشته اسکواش شد و از حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان در این زمینه خبر داد.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 24 اردیبهشت 1398 ساعت 16:43 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو