خانه اخبار ایران اخبار ورزش نشست هم اندیشی روسا ء و نایب رئیسان هیات های استانی با مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

نشست هم اندیشی روسا ء و نایب رئیسان هیات های استانی با مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، نشست هم اندیشی روسا ء و نایب رئیسان هیات های استانی با مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  برگزار شد.

در این جلسه که با حضور نظری معاون سیاسی امنیتی استانداری ،علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی اداره کل ، روسا و نایب رئیسان هیات های استانی در محل سالن فرمانداری شهرستان بویراحمد برگزار شد،معاونین اداره کل ،مسئولین ستادی و هیات های استانی جداگانه به تشریح عملکرد ،برنامه ها و مشکلات حوزه پرداختند و خواستار حمایت مادی و معنوی مسئولین استانی و کشوری از ورزش استان شدند.

از مهمترین موارد مطرح شده  در این نشست میزبانی رقابتهای کشوری ،تکمیل هتل ورزش ،برگزاری رقابتهای قهرمانی کشوری،نگاه و حمایت مسئولین استانی از ورزش استان ،اختصاص سالن و دفاتر هیات های استانی ،حمایت مادی از ورزشکاران و ملی پوشان  ،توسعه زیر ساخت فرهنگی و ورزشی بود که توضیحات لازم توسط مدیر کل ومعاونین و مسئولین ستادی ارایه شد .

در پایان این نشست به پاس زحمات یکساله هیات های استانی ،لوح تقدیر و هدایایی تقدیم روساء و نایب رئیسان هیات های استانی شد.

در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد 48 هیات فعال ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت میکنند.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو