خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی : هیات های استانی بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد /ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397

علوی : هیات های استانی بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد /ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه هم اندیشی روسا و نایب رئیسان هیات های استانی ،هیات های استانی را بازوان قدرتمند ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست و از ارتقای جایگاه ورزش استان در سال 1397 خبر داد.

با حضور علوی مدیر کل ،معاون سیاسی امنیتی استاندار،نشست هم اندیشی روسا و نایب رئیسان هیات های استانی در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست از تلاش یکساله هیات های استانی در توسعه ورزش استان تقدیر و افزود:رتبه و جایگاه ورزش استان از جایگاه 30 کشور به رتبه 25 ارتقاء یافته و این نشان از تلاش مجموعه ورزش ،هیات های استانی و شهرستانی است .

علوی  از حمایت و پشتیبانی استاندار ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد سخن گفت و از حمایت و پیگیریهای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از ورزش کهگیلویه وبویراحمد تقدیر کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از نگاه دستگاه ورزش کشور و استان به رویداد مهم المپیک 2020 توکیو خبر داد و ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی روسا هیات های استانی در شناسایی  نخبگان و قهرمانان ورزش تلاش می کنند افزود: همانند بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی،این ظرفیت و پتانسیل در ورزش کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد که  ملی پوشانی در المیپک 2020 داشته باشیم و این مهم در سایه ممارست و تلاش جامعه ورزش و حمایت و پشتیبانی مسئولین میسر خواهد شد .

علوی ،المپیک 2020 جوانان را یکی دیگر از رویدادهای مهم ورزش کشور دانست و از برگزاری المپیاد استعداد های درخشان ورزش استان در دو بخش بانوان و آقایان در مرداد امسال خبر داد و از روسای هیات های استانی خواست در برگزاری و انتخاب تیم های منتخب خود جهت شرکت در این رقابتها تلاش کنند .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو