خانه اخبار ایران اخبار ورزش در آئینی و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد: از برترینهای بانوان والیبالیست تجلیل شد

در آئینی و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد: از برترینهای بانوان والیبالیست تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در مراسمی و با حضور علوی مدیر کل ،معاونین ،رئیس و اعضای هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی از تیم های شرکت کننده بانوان در رقابتهای والیبال چهار نفره جام رمضان در یاسوج تجلیل شد .

در این مراسم که با حضور علوی مدیر کل ،گودرزی معاون توسعه ورزش ،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،رستمی کارشناسان گروه ورزش همگانی ، محمودی رئیس دفتر مدیر کل ،همت پور رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی و اعضای این هیات و بازیکنان تیم های شرکت کننده برگزار شد ،با اهدا لوح قهرمانی و هدایایی از داوران و تیم های برتر رقابتهای والیبال چهار نفره بانوان گرامیداشت ماه مبارک رمضان تجلیل شد.

رحمان همت پور ،رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی استان در این آئین از حضور مدیر کل ،معاونین و کارشناسان تقدیر و افزود:این رقابتها برای اولین بار در بخش بانوان برگزار شد ،ولی در بخش آقایان بدلیل عدم استقبال برگزار نشد .

همت پور از حضور والیبالیست استان فارس در این رقابتها تقدیر و خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حمایت و تلاش همه جانبه شاهد رشد و توسعه ورزش بانوان در روستاها خواهیم بود.

صفورا معبودی، نایب رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی استان ضمن تشکر از حمایت و حضور مدیر کل و همراهان از شرکت10 تیم در این رقابتها خبر  داد و اظهار داشت:این رقابتها بصورت دو حذفی از 28 اردیبهشت ماه آغاز شد و پس از برگزاری 19 بازی تیم والیبال بانوان پارسس به مقام قهرمانی رسید.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از تلاش هیات روستایی و عشایری در برگزاری این رقابتها تقدیر و بیان داشت :حال ورزش استان خوب است واین مهم در سایه تلاش جامعه ورزش و حمایت مسئولین استانی و کشوری میسر شده است .

در این مراسم با اهدا لوح قهرمانی و هدایایی نقدی از داوران و  بانوان والیبالیست تیم های شرکت کننده در اولین دوره رقابتهای والیبال چهار نفره جام رمضان روستایی و عشایری تجلیل شد .

در این رقابتها تیم والیبال بانوان پارسس به مقام قهرمانی رسید و تیم های دانشگاه علوم پرشکی و تیم نورآباد ممسنی از استان فارس دوم وسوم شدند.

اسامی تیم قهرمان :فرشته عباس نژاد ،فاطمه اسلامی ،مینا آذریان ،فاطمه زارع ،اقدس حسینی ،زهرا قادری و فاطمه صادقی

اسامی تیم نایب قهرمان علوم پزشکی :صدیقه کرمی ،مهدیه کاظمی ،نارون سجادی ،مهین ضرغامی ،فاطمه پاسیار ،فاطمه غلامی نژاد ،مرضیه اسکندری

اسامی تیم سوم نورآباد ممسنی :رویا باقری ،رقیه حسینی ،صدیقه افشون ،پروین علمداری ،ماریه زارع خفری ،شبنم زیدی

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو