خانه اخبار ایران اخبار ورزش در سفر مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به شهر سی سخت اتفاق افتاد: بازدید از اردوی تیم ملی کبدی جوانان کشور/ دیدار با هیات ها و سرکشی از اماکن ورزشی

در سفر مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به شهر سی سخت اتفاق افتاد: بازدید از اردوی تیم ملی کبدی جوانان کشور/ دیدار با هیات ها و سرکشی از اماکن ورزشی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش  و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاون توسعه ورزش ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان و رئیس دفتر مدیر کل با حضور در شهر سی سخت از تمرینات تیم ملی کبدی جوانان کشور بازدید کرد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه گودرزی معاون توسعه ورزش ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان و محمودی رئیس دفتر مدیر کل با حضور در شهر سی سخت از اردو و تمرینات تیم ملی کبدی جوانان  بازدید و با مربیان و بازیکنان این تیم دیدار وگفتگو کرد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان در این بازدید ضمن تشکر از فدراسیون در برگزاری این اردو در شهر  سیخت ،برای ملی پوشان آرزوی موفقیت و اظهار امیدواری کرد شهر سی سخت میزبانی شایسته ای برای ملی پوشان در زمان برگزاری این اردو باشد.

مربیان تیم ملی کبدی جوانان کشور ضمن تشکر از حضور علوی مدیر کل و همراهان و تقدیر از اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا و هیات کبدی ،از میزبانی خوب وشایسته هیات و اداره ورزش و جوانان در برگزاری این اردو تقدیرو اظهار امیدواری کردند،با ظرفیت و پتانسیل موجود شهر سی سخت می تواند پایلود ورزش کبدی کشور در برگزاری اردو ها و رقابتهای کشوری باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد همچنین در سفر به شهر سی سخت بهمراه ملی پوشان و جامعه ورزش شهر ستان با حضور در گلزار شهدای این شهر ،با  نثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای این شهر را گرامی داشت.

علوی و همراهان همچنین در بازدید از مجموعه ورزشی شهر سی سخت ضمن دیدار و گفتگو با روسای هیات های بدنسازی ،دوومیدانی ،اسب سواری از نزدیک از اماکن ورزشی این مجموعه ورزشی بازدید و ضمن تاکید بر رعایت نظم و انضباط ،خواستار نظارت و رسیدگی بهتر و بیشتر بر اماکن ورزشی موجود شد .

اردوی تیم ملی کبدی جوانان کشور از 21 لغایت 28 اردیبهشت ماه در شهر سی سخت برگزار و ملی پوشان خود را برای رقابتهای آسیایی آماده می کنند.

خاطرنشان می شود در اردوی تیم ملی کبدی جوانان کشور در شهر سی سخت سه نفر از بازیکنان تیم کبدی جوانان استان حضور دارند وعلوی مدیر کل ورزش و جوانان استان قول مساعد داد در صورت حضور این ملی پوشان در ترکیب تیم ملی، پاداش نقدی به این ملی پوشان اهدا شود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو