خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس کمیته فوتسال هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم فوتسال جام رمضان کارکنان مشخص شدند

رئیس کمیته فوتسال هیات ورزشهای همگانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم فوتسال جام رمضان کارکنان مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول کمیته فوتسال و کمیته کارکنان هیات ورزش های همگانی استان از معرفی 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان استان در یاسوج خبر داد.

آرمان حاتمی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با پایان دور مقدماتی رقابتهای فوتسال جام رمضان کارکنان در یاسوج ،تکلیف 16 تیم صعود کننده به مرحله دوم این رقابتها مشخص شد.

حاتمی افزود :دور مقدماتی این رقابتها با برگزاری 42 بازی در 9 شب برگزار شد و در نهایت دو تیم  اول و دوم هر گروه بهمراه دو تیم برتر سوم گروهها راهی دور دوم این مسابقات شدند.

مسئول کمیته فوتسال هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری دور دوم تا فینال این رقابتها بصورت حذفی خبر  داد و اظهار داشت:دور بعدی این رقابتها بعد از تعطیلات شبهای قدر و شهادت حضرت علی (ع)برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد:در دور دوم این رقابتها  از روز جمعه 10خرداد ماه آغاز می شود و طبق برنامه علوم پزشکی استان با اتش انشانی ،تامین اجتماعی با آب و فاضلاب استان ،بانک ملی با اموزش و پرورش مارگون و اموزش و پرورش شهرستان با راه و شهر سازی به مصاف هم میروند .

مسئول کمیته کارکنان هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری چهار دیدار مرحله دوم حذفی در روز شنبه 11خرداد ماه خبر داد و تصریح کرد:در شب دوم دور دوم و حذفی نیز تیم های مرکز کارشناسان دادگستری با بهزیستی ،دانشگاه سما با شهرداری ،بانک مهر اقتصاد با اموزش و پرورش استان و مرکز بهداشت شهید دامیده با اموزش و پرورش عشایر با هم دیدار می کنند.

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو