خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد: برگزاری همایش پیاده روی خانواده گرامیداشت سوم خرداد در کهگیلویه وبویراحمد

رهامی خبر داد: برگزاری همایش پیاده روی خانواده گرامیداشت سوم خرداد در کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان گفت :در گرامیداشت سوم خرداد ،سالروز آزاد سازی خرمشهر ،همایش پیاده روی خانواده در یاسوج و شهرستانهای استان برگزار شد .

محمد علی رهامی ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن گرامیداشت سوم خرداد ماه ،سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس گفت :در گرامیداشت فتح خرمشهر ،همایش پیاده روی خانواده در یاسوج و شهرهای استان برگزار شد .

رهامی ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری این همایش در شهر یاسوج خبر داد و اظهار داشت:این همایش روز جمعه سوم خرداد ماه در مرکز استان و با حضور جمع کثیری از مردم ورزش دوست یاسوج برگزار شد .

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حضور مردم و نیروهای نظامی وانتظامی در برگزاری این همایش افزود:این همایش در پارک مهر ورزی و با شرکت 500 نفر از مردم ورزش دوست برگزار شد و در پایان به قید قرعه به 30 نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهداد شد .

رهامی یک خبر خوش برای مردم استان و شهر سی سخت داشت و ضمن تشکر از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما در شهر سی سخت خبر و تصریح کرد :این همایش در تیرماه برگزار خواهد شد و با پیگیریهای انجام شده جوایز ویژه این همایش که یکدستگاه خودرو پراید می باشد خریداری شده است .

وی خاطرنشان کرد زمان دقیق این همایش از طریق رسانه ملی و پایگاه خبری ورزش استان به اطلاع عموم خواهدرسید .

مشاور رئیس فدراسیون ورزش های همگانی کشور از برگزاری همایش پیاده روی خانواده در دیگر شهرهای استان بمناسبت سوم خرداد خبر داد و گفت :این همایش با همکاری هیات های ورزش های همگانی شهرهای گچساران ،باشت ،دهدشت ،لیکک ،سوق ،لنده ،چرام و سی سخت برگزار و در پایان به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد .

 

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو