خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تقدیر سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تقدیر سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهیگلویه وبویراحمد از تقدیر سید عیسی حسنی سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان خبر داد.

آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر گفت :طی لوح تقدیر و سپاس از طرف سید عیسی حسنی سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر شد .

حاتمی افزود:در لوح سپاس که به امضای سید عیسی حسنی رسیده آمده است :

لوح سپاس

قوه قضائیه دارای ارزش ،احترام و جایگاه والایی در نظام اسلامی و جامعه بشری است . اعتباری که شیهد مظلوم آیت الله دکتر بهشتی ،اولین مسئول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران با اهدای خون پاکش تضمین نمود.

مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد

برادر ارزشمند جناب آقای محمد تقی علوی

با سلام و حمد خداوند سبحان

در گذر از چهل سالگی عمر با برکت انقلاب اسلامی و در آستانه ورود به میدان های بزرگ جهانی نیازمند پشتکار مسئولان و دلسوز  و صاحب اندیشه هستیم. در این راستا ،همکاری صمیمانه و صادقانه جنابعالی را در ارتقاء و ضعیت آگاهی های حقوقی و قضایی جامعه ارج می نهیم و از تلاش چشمگیر شما در پیگیری و مشارکت در برنامه های فرهنگی دادگستری کل استان تقدیر می نماییم .

سید عیسی حسنی

سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم

دادگستری کل استان کهگیلویه وبویراحمد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو