خانه اخبار ایران اخبار ورزش حاتمی خبر داد: طی حکم سپاس از طرف سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از رئیس هیات همگانی شهرستان بویراحمد تقدیر شد

حاتمی خبر داد: طی حکم سپاس از طرف سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از رئیس هیات همگانی شهرستان بویراحمد تقدیر شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDFبه گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر اداره روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از تقدیر سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری وقوع جرم دادگستری استان از حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد خبر داد.

آرمان حاتمی ،مدیر اداره روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر ،ضمن تبریک به سید عبدالله حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد گفت:در لوح سپاس معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان که به امضای سید عیسی حسنی رسیده ، آمده است:

لوح سپاس

قوه قضائیه دارای ارزش ،احترام و جایگاه والایی در نظام اسلامی و جامعه بشری است . اعتباری که شیهد مظلوم آیت الله دکتر بهشتی ،اولین مسئول دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران با اهدای خون پاکش تضمین نمود.

رئیس محترم هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد

برادر ارزشمند جناب آقای سید عبدالله حسینی

باسلام و حمد خداوند سبحان

در گذر از چهل سالگی عمر با برکت انقلاب اسلامی و در آستانه ورود به میدان های بزرگ جهانی نیازمند پشتکار مسئولان و دلسوز  و صاحب اندیشه هستیم. در این راستا ،همکاری صمیمانه و صادقانه جنابعالی را در ارتقاء و ضعیت آگاهی های حقوقی و قضایی جامعه ارج می نهیم و از تلاش چشمگیر شما در پیگیری و مشارکت در برنامه های فرهنگی دادگستری کل استان تقدیر می نماییم .

 

سید عیسی حسنی

سرپرست معاونت فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم

دادگستری کل استان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

این لوح سپاس در آئینی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان توسط علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان به نمایندگی از معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان به سید عبدالله حسینی رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان بویراحمد اهدا شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو