خانه اخبار ایران اخبار ورزش در مجمع انتخابات هیات بیماران خاص و پیوند اعضا کهگیلویه وبویراحمد بدست آمد: محمود سعیدی با کسب 10 رای برای مدت چهار سال سکاندار هیات بیماران خاص استان شد

در مجمع انتخابات هیات بیماران خاص و پیوند اعضا کهگیلویه وبویراحمد بدست آمد: محمود سعیدی با کسب 10 رای برای مدت چهار سال سکاندار هیات بیماران خاص استان شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مجمع انتخابات هیات بیماران خاص و پیوند اعضای استان با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع انتخابات این هیات برگزار شد و محمود سعیدی با کسب 10 رای  برای چهار سال بعنوان رئیس هیات بیماران خاص و پیوند عضا استان کهگیلویه وبویراحمد شد .

در این جلسه که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور دو کاندید تصدی این هیات ،محمود سعیدی و علی سینا صیادی نژاد برگزار شد ،به دو کاندید به تشریح برنامه های خود پرداختند.

محمود سعیدی اعزام ورزشکاران به رقابتهای قهرمانی کشوری ،قهرمان سازی  و قهرمان پروری ،تعامل با اداره کل و هیات های استانی و آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی ،برگزاری دوره های اموزشی و مربیگری و داوری و میزبانی رقابتهای قهرمانی کشور را از مهمترین برنامه های خود ذکر کرد و  خواستار حمایت بیشتر از ورزشکاران این هیات شد.

علی سینا صیادی نژاد ،یکی دیگر از کاندید های تصدی این هیات از عدم برگزاری رقابتهای قهرمانی  استانی و اعزام به رقابتهای قهرمانی کشور ابراز گلایه  و نگرانی کرد و خواستار حمایت بیشتر از ورزشکاران این هیات شد.

در ادامه رای گیری صورت گرفت و از مجموعه 12 رای ماخوذه ،محمود سعیدی با کسب 10 رای برای مدت چهار سال دیگر بعنوان رئیس هیات بیماران خاص و پیوند اعضای استان کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو