خانه اخبار ایران اخبار ورزش در آئینی از قهرمانان ،مربیان ،داوران و پیشکسوتان کونگفو استان تجلیل شد

در آئینی از قهرمانان ،مربیان ،داوران و پیشکسوتان کونگفو استان تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در مراسمی و با حضور علوی مدیر کل ،معاون توسعه ورزش اداره کل ،رئیس و اعضای هیات کونگفو استان ،از برترینهای این رشته تجلیل شد.

مهدی عبدالهی ،رئیس هیات کونفگو استان در این آئین که در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل و معاونین د ر ارتقای ورزش استان از توسعه زیرساخت های فرهنگی و ورزشی این رشته سخن گفت و افزود:برنامه ریزی در هیات نهادینه شده و سعی خواهیم کرد همانند سال گذشته سکوهای قهرمانی را فتح کنیم .

عبدالهی ، از توسعه و رونق ورزش استان از زمان حضور علوی در ورزش و جوانان کهگیلویه گفت و از هیات پزشکی استان در ثبت ورزشکاران این رشته در بقیه هیات ها و رشته ها گلایه کرد.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان  از اقدامات خوب و قابل تحسین هیات کونگفو استان سخن گفت و از برنامه ریزی و هدفمندی هیات در توسعه زیر ساخت های فرهنگی و ورزشی این هیات تقدیر کرد .

سید محمد تقی علوی ، از سیاست گذاری وزارت ورزش و جوانان در توسعه زیر ساخت های عمرانی و فرهنگی ورزش در استان تقدیر و بر استفاده از ظرفیت ها و بهره مندی از ظرفیت و توانمندی قهرمانان و ملی پوشان تاکید کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد برحمایت و نگاه ویژه به بخش بانوان این رشته با توجه به ظرفیت و پتانسیل بانوان ورزشکار تاکید و خواستار استفاده از تجربیات پیشکسوتان شد.

مدیر ارشد ورزش استان از پیگیریهای عبدالهی رئیس هیات کونگفو استان تقدیر و افزود:قهرمانان الگوی نسل جوانان می باشند و ورزشکاران می بایست با کسب تجربه از قهرمانان در جهت توسعه و ارتقای استعدادهای خود تلاش کنند.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و سپاس و هدایای نقدی از قهرمانان ،ملی پوشان ،داوران ،مربیان و پیشکسوتان هیات کونگفو استان تجلیل شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو