خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت خبر داد: قهرمانی تیم فوتسال بانک کشاورزی در مسابقات فوتسال جام رمضان باشت

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت خبر داد: قهرمانی تیم فوتسال بانک کشاورزی در مسابقات فوتسال جام رمضان باشت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان این شهرستان با شناخت تیم های برتر به پایان رسید.
مهدی عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت با بیان این خبر گفت :مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان باشت با حضور ادارات و علاقه‌مندان به ورزش در زمین چمن مصنوعی تختی این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت افزود: در این دور از مسابقات فوتسال که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد 14 تیم در دو گروه ۷ تیمی بصورت دوره ای با هم رقابت کردند که  در پایان این مسابقات تیم بانک کشاورزی با غلبه بر تیم آموزش و پرورش شهرستان باشت در ضربات پنالتی به مقام قهرمانی رسید.

وی خاطر نشان کرد: در پایان این مسابقات به تیم های برتر شرکت کننده لوح تقدیر و جوایزی از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیات همگانی این شهرستان اهدا شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت از محمدی رئیس هیات ورزش همگانی‌ شهرستان باشت جهت همکاری تقدیر و تشکر کرد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو