خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : ارج نهادن به جایگاه پیشکسوتان رشد و تعالی ورزش را تضمین می کند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : ارج نهادن به جایگاه پیشکسوتان رشد و تعالی ورزش را تضمین می کند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در آئین تجلیل از پیشکسوتان هیات کوهنوردی استان گفت:توجه و ارج نهادن به جایگاه پیشکسوتان رشد و تعالی ورزش را تضمین می کند.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان هیات کوهنوردی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان با بیان اینکه مو نقره ای ها سرمایه های زرین برای ورزش استان محسوب می شوند افزود:تکریم پیشکسوتان عامل مهمی در احیای فضائل اخلاقی در ورزش و میدان مسابقاتی است.

علوی ،احترام به پیشکسوت را منش و روش پهلوانی دانست و گفت:این سنت از دیر باز درورزش و فرهنگ ما حاکم بوده از این رو نباید اجازه دهیم به اسم حرفه ای شدن ورزش این سنت نیکو از بین برود.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه نه تنها خود او بلکه معاونین وکارشناسان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خود را شاگرد پیشکسوتان ورزشی می دانند افزود: پیشکسوتان ذخائر گرانبهایی هستند که استفاده از تجربیات آنان می تواند چراغ روشنی فراروی جوانان و مسوولان برای توسعه و پیشرفت قرار گیرد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان عملکرد انجمن پیشکسوتان ورزش استان را الگویی برای تمام استان های کشور دانست و با بیان اینکه همدلی و هم افزایی و همبستگی پیشکسوتان ورزش کهگیلویه وبویراحمد مشهود است گفت: این جمع که عمرخود رادرحضور موثر در رقابتهای ورزشی استانی، ملی و بین المللی و قهرمانی، گذرانده اند تاریخ مصور ورزش استان  هستند که ثانیه ثانیه عمرشان می توان حاوی و حامل درس های بزرگی برای نسل جوان باشد.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش نوید روزهای خوب در ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد  داد و ضمن تشکر از هیات کوهنوردی استان در برگزاری این مراسم،از حمایت ها و پیگیرهای سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ،معاونین ،استاندار ،معاونین ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل برنامه و بودجه استان در توسعه و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد تقدیر کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو