خانه اخبار ایران اخبار ورزش محمد تقی علوی : حاصل عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد افزایش امید ، توسعه ورزش همگانی و قهرمانی است

محمد تقی علوی : حاصل عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد افزایش امید ، توسعه ورزش همگانی و قهرمانی است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: حاصل عملکرد اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد افزایش امید ،توسعه ورزش همگانی و قهرمانی است.

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان،  عملکرد اداره کل ورزش و جوانان در دو حوزه نرم افزار و سخت افزار را با اداوار پیشین غیرقابل مقایسه عنوان کرد و افزود:اینکه سرانه ورزش استان تا پیش از سال 95 تنها 39صدم متر مربع بوده و از سال 95 تاکنون به حدود 44 صدم متر مربع رسیده ،یعنی انقلابی عظیم در حوزه ورزش استان به وقوع پیوسته است.

علوی ،وی توجه به توسعه عدالت اجتماعی را یکی از ویژگی های اداره کل ورزش و جوانان استان برشمرد و افزود:تا پیش از سال 95 در برخی از روستا های استان و حتی شهر یاسوج فضای ورزشی وجود نداشت اما اکنون هموطنان روستایی ما نیز طعم توسعه زیر ساختی در ورزش را به راحتی چشیده اند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ،با بیان اینکه برخی با اهداف خاص به دنبال ایجاد فضای یاس و ناامیدی در جامعه ورزش و جوانان هستند افزود:عملکرد تحسین برانگیز هیات های استانی و شهرستانی و اداره کل ورزش و جوانان در دو بخش ورزش و جوانان مصداق واقعی افزایش امید و نشاط در جامعه است.

وی با اشاره به کسب موفقیت های فراوان توسط ورزشکاران استان دررقابت های مهم  کشوری و آسیایی ازتوسعه زیر ساخت های ورزشی درکنار تلاش های خستگی ناپذیرورزشکاران به عنوان یکی از مهم ترین عوامل درکسب این موفقیت ها یاد کرد و افزود:امروزمردم استان با افتخار و غرور نام ورزشکارانی نظیر شبنم بهشت ،سحر ضیایی ،طاهره آذر پیوند ،سامان پاکباز ،مهدی روایی و .... دیگر قهرمانان وملی پوشان  را به زبان می آورند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد حضور بانوان و دیگر ورزشکاران استان را در سطح نخست رشته های مختلف ورزشی حاصل پشتکار خود ورزرشکار،دانش مربیان و نقش تاثیر گذار یک تیم مدیریتی با نگاه حمایتی دانست.

علوی دربخش دیگری از سخنانش  کهگیلویه وبویراحمد را استانی با ظرفیت های فراوان در حوزه های مختلف دانست و گفت:توسعه توریسم ورزشی می تواند به عنوان یکی از محورهای توسعه استان در دستورکار قرارگیرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ساخت ورزشگاه زیبایی  15هزار نفری آزادی یاسوج  در شهر یاسوج را حق مردم و ورزشکاران این شهر و استان دانست و افزود:نباید فراموش کنیم که تا چند سال پیش مردم از داشتن این حق محروم بودند.

این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد توسعه این زیر ساخت ها را ظرفیتی مناسب برای توسعه صنعت گردشگری ورزشی در کهگیلویه وبویراحمد دانست و با خرسندی از تحولات ایجاد شده در حوزه ورزش و جوانان استان گفت: امروزحامیان مجموعه ورزش و جوانان با سربلندی می توانند از عملکرد این حوزه دفاع کنند.

علوی ،ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیرهای سطانی فر وزیر ورزش و جوانان ،احمدی استاندار استان و معاونین و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، حمایت از مدیرانی با دیدگاه تحول گرایانه و توسعه محور را تسریع کننده امر توسعه متوازن در کشور دانست و گفت:نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می بایست با حمایت از ورزش زمینه تسریع در توسعه ورزش استان را فراهم سازند.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه خروجی توسعه ورزش ایجاد امید،سلامت جسم و نشاط روانی در جامعه است افزود:تیم مدیریتی ورزش وجوانان استان  نشان داد که در هر شرایطی حتی شرایط سخت هم می توان دراستان کار کرد.

سید محمد تقی علوی در پایان ازآماده بودن 12 مکان ورزشی شامل چمن و سالن در شهرهای استان جهت افتتاح خبر و تصریح کرد :120 پروژه ورزشی در سطح استان از محل اعتبارات ملی ،استانی و نفت در دست احداث می باشد و در صورت تامین اعتبارات و افتتاح این اماکن ورزشی ضمن افزایش سرانه ورزشی ،مشکل تمام شهرهای و بخشها و روستاهای استان در زمینه  مکانهای ورزشی مرتفع خواهد شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو