خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد : جوانان توانایی اداره امور جامعه را دارند

علوی خبر داد : جوانان توانایی اداره امور جامعه را دارند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : جوانان توانایی اداره امور جامعه را دارند.

سید محمد تقی علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:: با توانمندی و ظرفیت بالایی که در جوانان دیده می شود آنان میتوانند امورات مربوط به جامعه را بدست بگیرند.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه عدم استفاده از جوانان در حوزه های اجرایی کشور موجب تحقق انتظارات نمی گردد افزود : امروزه کشورهای توسعه یافته بدلیل استفاده از جوانان نخبه توانسته اند در اکثریت میادین اجرایی پیشرفت قابل قبولی داشته باشند و همین امر موجب گردیده اقتصاد آنها که مهمترین عنصر رشد کشورها می باشد در سطح کلانی آن کشورها را در دنیا مطرح کند .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه  با حمایت مسئولین کشوری و استانی شاهد رشد چشمگیری در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد هستیم  تصریح کرد : با تلاش نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در سال 98 بودجه مناسبی به ورزش استان اختصاص داده شده که امیدوارم تحقق این امر زمینه رشد و ارتقای ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد در کشور باشد .

علوی ، با اشاره به اینکه با توسط اداره کل ورزش و جوانان همه روستاها و بخشهای استان تحت پوشش اماکن ورزشی قرار خواهند گرفت از افتتاح و بهره بردار ی خانه جوان شهرهای دهدشت و دنا در آینده نزدیک خبر و بیان داشت :اعتقاد داریم سرمایه گذاری در ورزش هزینه محسوب نمی شود و هر وجب فضای ورزشی بطور یقین آسیب های اجتماعی را دور نگه می دارد و حتی در روستاها موجب می گردد امید به زندگی و عدم مهاجرت در بین جوانان بیشتر شود .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو