خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : نقش دستگاه قضایی درایجاد امنیت ورزشگاه ها ومسابقات لازم و غیرقابل انکار است

مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : نقش دستگاه قضایی درایجاد امنیت ورزشگاه ها ومسابقات لازم و غیرقابل انکار است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد بر نقش و حضور دستگاههای قضایی و امنیتی در ایجاد امنیت اماکن و استادیوم ها تاکید و اظهار داشت : نقش دستگاه قضایی درایجاد امنیت ورزشگاه ها ومسابقات لازم و غیرقابل انکار است .

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از حضور نیروهای انتظامی و امنیتی در تامین مسابقات ورزشی در سطح استان گفت : نقش نیروهای انتظامی درایجاد امنیت ورزشگاه ها ومسابقات لازم و غیرقابل انکار است.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، با اشاره به همکاری دو جانبه اداره ورزش و جوانان و نیروی انتظامی افزود:حاصل این هم افزایی به جزایجاد امنیت در ورزشگاه ها و مسابقات، پیشگیری از وقوع جرم در جامعه است.

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد فعالیت بیش از ده سازمان مردم نهاد جوانان استان در عرصه مقابله با آسیب‌های اجتماعی و همکاری این سازمانها با دستگاه قضایی و نیروی انتظامی استان را نشانه های این هم‌افزایی دانست.

وی ، توسعه زیرساخت های ورزشی در استان را عاملی جهت گرایش مردم به ورزش خصوصا ورزش همگانی دانست و افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده در حوزه ورزش همگانی هیچ کدام از شهرهای استان جزو شهرهای کم‌تحرک کشور نیستند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  با اشاره به نقش ورزش در ایجاد نشاط اجتماعی افزود: تحقیقات علمی ومیدانی نشان می‌دهد که افزایش نشاط اجتماعی نسبت معکوس با وقوع جرم و جنایت در جامعه دارد.

علوی  ادامه داد:استان  کهگیلویه وبویراحمد با برخورداری از ظرفیت های مناسب و قوی که در رشته‌های مختلف ورزشی دارد می‌تواند نقش مهمی در افزایش روحیه نشاط و شادابی در جامعه داشته و نگرانی‌های مربوط را در زمینه سلامت عمومی برطرف کند.

این مقام مسئول در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  در بخش دیگری از صحبت‌هایش سیاست اداره کل ورزش و جوانان را توسعه همه جانبه ورزش دانست و گفت: در این سیاست به همان اندازه که توسعه سخت افزاری و ورزش همگانی مورد توجه است، ورزش قهرمانی نیز اهمیت دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد دربخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به حمایت و پیگیریهای سلطانی فروزیر ورزش و جوانان،استاندار،معاونین و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ورزش استان ، خواستار حمایت همه جانبه دستگاه‌های مختلف برای تحقق این موضوع شد وافزود:با توجه به اینکه مدیران دستگاه اجرایی استان نیز بارها به اهمیت این موضوع اشاره کرده‌اند امیدواریم با نگاه ویژه به مجموعه ورزش و جوانان استان ،قهرمانان و ملی پوشان استان شاهد ایجاد هم افزایی بیش از پیش وبستری مناسب برای رشد و ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور باشیم .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو