خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : نگاه اداره کل به توسعه ورزش و زیر ساختهای آن در همه نقاط استان است

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : نگاه اداره کل به توسعه ورزش و زیر ساختهای آن در همه نقاط استان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان  کهگیلویه وبویراحمد گفت : نگاه اداره کل ورزش و جوانان عدالت محوری و توسعه ورزش و زیر ساختهای آن در همه نقاط مختلف استان است.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در نشست شورای معاونین اداری کارکنان ورزش استان با بیان اینکه همکاران ما در تمام نقاط استان تلاشهای بی فقه ای در جهت توسعه ورزش انجام می دهند افزود : رشدی که در اداره کل ورزش و جوانان اتفاق می افتد همه جانبه بوده و بصورت کاریکاتوری و ظاهری صورت نمی گیرد بلکه این پیشرفت کاملا پایدار و بر اساس برنامه های از قبل تعیین شده می باشد .

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه مبنای توسعه ورزش در اداره کل ، کارمند محوری می باشد گفت :از چهار دو سال گذشته تاکنون اتفاقات و رویدادهای بی نظیر و کم نظیری در حوزه ورزش کهگیلویه وبویراحمد رقم خورده است که مهمترین منبع این افتخارات کسب شده بطور یقین وجود نیروی انسانی متخصص و توانمند در اداره کل ورزش و جوانان است .

مدیر کل ورزش و جوانان استان در بخشی دیگری از صحبتهای خود به احترام متقابل و ایجاد انگیزه برای پرسنل اداره کل از طرف مدیران اشاره کرد و اظهار داشت : وقتی در دو سال گذشته اداره کل ورزش و جوانان به عنوان یکی از  دستگاههای برتر استان در حوزه های مختلف مقام کسب می کند باید بر این باور بود که بدون همدلی و تلاش شبانه روزی همکاران رسیدن به این جایگاه میسر نیست.

وی یاد آور شد : نگاه ما فقط به رشد ورزش نمیباشد، بلکه توسعه زیرساختها و احداث اماکن ورزشی در همه شهرستانها و نقاط مختلف استان از جمله روستاها و بخشها جز برنامه های اصلی اداره کل می باشد.

علوی افزود: به همین خاطربرای ارتقاء سطح توانمندیهای کارکنان تلاشهای حداکثری صورت گرفته است و در بحث مرتفع کردن نیازهای مالی و آموزشی آنان از همه ظرفتیهای قانونی استفاده می کنیم .

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه همکاران ما شایسته بهترین تشویق ها هستند خاطرنشان کرد : ورزش کهگیلویه وبویراحمد در دو سال گذشته روند رو به رشدی پیدا کرده است تا جایی که مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و و همچنین مدیران ارشد استان به نیکی از ورزش کهگیلویه وبویراحمد یاد می کنند واین توسعه و افتخار مرهون زحمات همه همکاران ما دراداره کل و همچنین ادارات ورزش شهرستانها می باشد.

علوی بیان کرد: روسای هیاتهای ورزشی هم که بر حسب شایسته سالاری انتخاب می شوند با توجه به اوضاع نابسامان مالی کمک شایانی در جهت پیشرفت استان انجام می دهند  و خوشبختانه در حوزه ورزش این اتفاق به وقوع پیوسته و برای اینکه این روند رو به رشد ادامه داشته باشد و طبق برنامه رهبردی 1400 بتوانیم به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود دست یابیم باید با همین سرعت حرکت کرده و برای شادی مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

مدیر کل ورزش  و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با تشکر از تلاش تمام کسانی که برای اعتلا و شکوفایی ورزش کهگیلویه وبویراحمد تلاش می کنند از حمایت های احمدی استاندار قبلی استان و معاونین ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی  و روسای هیات های استانی و شهرستانی تقدیر تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم برای همه کارکنان زحمت کش اداره کل ورزش و جوانان استان آنچه که شایسته و بایسته این عزیزان است قدمهای بیشتری برداریم .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو