خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور مدرس بین المللی فدراسیون بسکتبال کشور: کلاس داوری درجه 3 بسکتبال در یاسوج آغاز شد

با حضور مدرس بین المللی فدراسیون بسکتبال کشور: کلاس داوری درجه 3 بسکتبال در یاسوج آغاز شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،کلاس درجه 3 داوری بسکتبال در یاسوج آغاز شد.

در این کلاس 40 نفر از بانوان و آقایان علاقمند به داوری رشته بسکتبال از شهرهای مختلف استان حور دارند و زیر نظر رضا آذر افزا ،مدرس و داور بین المللی فدراسیون بسکتبال کشور قوانین روز داوری رشته بسکتبال را فرا می گیرند.

این کلاس بصورت تئوری و عملی از 15 لغایت 18مرداد ماه صبح و عصر در سالن امفی تئاتر اداره کل و سالن پوریای ولی آموزش و پرورش استان در حال برگزاریست .

در آئین افتتاح این کلاس  که با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،فریبا حسینی معاونت تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش استان ،اقبال پناه رئیس هیات بسکتبال استان ،رضا آذر افزار مدرس کلاس ،زارعی کارشناس مسئول ورزش قهرمانی اداره کل و داوران شرکت کننده در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ،دو دستگاه ورزش و جوانان استان و آموزش و پرورش استان بر تعامل بیشتر در توسعه ورزش و برگزاری مسابقات ورزشی و کلاسهای مربیگری و داوری تاکید کردند.

این کلاس با همکاری معاونت تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش استان ،هیات بسکتبال استان وهیات دانش آموزی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در حال برگزاریست .

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو