خانه اخبار ایران اخبار ورزش در مجمع سالیانه تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد : علوی خواستار حضور بخش خصوصی در تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد شد

در مجمع سالیانه تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد : علوی خواستار حضور بخش خصوصی در تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مجمع سالیانه این هیات که با حضور رئیس فدراسیون تیراندازی کشور برگزار شد خواستار حضور بخش خصوصی در تیراندازی استان در ارتقای این رشته شد .

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه مجمع سالیانه هیات تیراندازی استان از حضور دادگر رئیس فدراسیون و توجه به توسعه زیر ساخت ها ی ورزش قهرمانی در هیات تقدیر کرد.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان ، برگزاری مسابقات و اعزام ورزشکاران به رقابتهای قهرمانی کشوری در هیات تقدیر و از خرید تجهیزات اهداف پروازی خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از توسعه و توجه به اصل قهرمان پروری در هیات سخن گفت و افزود:کمبود امکانات و تجهیزات در تیراندازی استان مشهود است ،ولی این امر نتوانست مانع حضور قهرمانان این رشته در کشور شود.

وی ،استان و رشته تیراندازی را دارای استعداد ، ظرفیت و پتانسیل دانست و خواستار تعامل بیشتر هیات با اداره کل و فدراسیون شد .

مدیر کل ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خواستار تجهیز سالن تیراندازی جدید استان شد و گفت :طبق تعامل  و تفاهمنامه منعقد شده با فدراسیون ،اداره کل ورزش و جوانان نسبت به اختصاص سالن به هیات تیراندازی اقدام کرده و فدراسیون می بایست در این خصوص مساعدت و همکاری کند.

علوی ،حضور بخش خصوصی در هیات تیزاندازی استان را خواستار و اظهار داشت:بی شک حضور بخش خصوصی در ورزش و این رشته زمینه ساز ارتقای ورزش و تیراندازی خواهد شد و در این راستا نیازمند عزم جدی همه مسئولین استانی هستیم.

 

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 19 مرداد 1398 ساعت 09:27 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو