خانه اخبار ایران اخبار ورزش در آئینی و توسط کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد

در آئینی و توسط کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد از علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه  وبویراحمد ،در مراسمی و با حضور کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد ،دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی کشور در محل استاندار ، از علوی مدیرکل ورزش و جوانان تجلیل و تقدیر شد .

در این مراسم که علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان،مومنی منش رئیس هیات تیراندازی استان و رحیمی زاده رئیس ادره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد حضور داشتند لوح سپاس رئیس فدراسیون با دستان استاندار استان به علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد اهدا شد .

دادگر ،رئیس فدراسیون تیراندازی کشور  در این نشست یکی از اقدامات موثر مدیر کل ورزش استان را ایجاد فضاهای تیراندازی در استان جهت رشد و توسعه این  ورزش ذکر و از حمایت های علوی در رشد و ارتقای رشته تیراندازی در استان تقدیر کرد.

در  این نشست کلانتری  استاندار کهگیلویه وبویراحمد ضمن ابراز خرسندی از تلاشهای علوی مدیر کل و دستگاه ورزش استان ،خواستار توسعه فضاهای بیشتری در زمینه تیراندازی شدند و اظهار داشت :در صورت توسعه این ورزش شاهد حیات وحشی پایدار در استان خواهیم بود.

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 19 مرداد 1398 ساعت 09:38 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو