خانه اخبار ایران اخبار ورزش دیدار رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه وبویراحمد و قهرمانان کیک بوکسینگ واکو بانوان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

دیدار رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه وبویراحمد و قهرمانان کیک بوکسینگ واکو بانوان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
دیدار رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه وبویراحمد و قهرمانان کیک بوکسینگ واکو  بانوان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان به همراه اعضای تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفتگو کردند.
اعضای تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان کهگیلویه وبویراحمد پس از کسب 11 مدال رنگارنگ از رقابتهای قهرمانی و انتخابی کشور بهمراه برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان به علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کردند.
این دیدار صمیمی با حضور علوی مدیر کل ،گودرزی معاون توسعه ورزش ،محرابی کارشناس مسئول ورزش بانوان و اعضای تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان استان و جمعی از خانواده این قهرمانان برگزار شد .
شادمان گودرزی ،معاون توسعه ورزش اداره کل در این دیدار از حمایت هاو پیگیرهای مدیر کل ورزش و جوانان استان در اعزام تیم ها به رقابتهای استعداد یابی و قهرمانی کشور تقدیر و از حمایت مادی و معنوی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از قهرمانان و مدال آوران ورزش استان خبر داد.
حسن برزگر ،رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه وبویراحمد گفت:اولین دوره رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو بانوان کشور به میزبانی کرمان برگزار و تیم 15 نفره استان موفق به کسب 11 مدال از این رقابتها شد.
برزگر ،از کسب 1 نشان طلا ،7نقره و 3برنز توسط بانوان رزمی کیک بوکسینگ واکو استان در این رقابتها بهمراه کاپ تکنیک ترین تیم این مسابقات توسط بانوان استان خبر و از حمایت های علوی مدیر کل و معاونین و کارکنان ورزش استان تقدیر کرد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،افتخار آفرینی بانوان کیک بوکسینگ واکو بانوان در رقابتهای قهرمانی و انتخابی کشور را مایه مبهات ورزش استان و بانوان ذکر و از تلاش رئیس و اعضای تیم اعزامی به این رقابتها تقدیر کرد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بر تداوم کسب مقام ها و افتخار آفرینی ورزشکاران بانوان استان در سال جاری تاکید و ضمن تشکر از کلیه کسانی که برای اعتلاء و شکوفایی ورزش کهگیلویه وبویراحمد تلاش می کنند گفت :متاسفانه فرهنگ و منشا پهلوانی در استان و ورزش کم رنگ شده است .
علوی افزود:شما بانوان قهرمانان متعلق به استان هستید و این قهرمانی بار مسئولیت شما را در مقابل مردم و جامعه ورزش سنگین تر می کند.ورزش بانوان سرعت خوبی گرفته و می توان گفت ورزش بانوان از آقایان در استان پیشی گرفته است .
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،خواستار تداوم قهرمانی ورزشکاران استان در میادین کشوری و بین اللملی شد و اظهار داشت :با تدبیر مدبرانه روساء و نایب رئیسان هیات های استانی و شهرستانی ،شاهد کسب سکوهای قهرمانی متعدد از ابتدای سال جاری بوده ایم و این نوید بخش روزهای درخشان در ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور است .
در این نشست توسط رئیس هیات انجمن های ورزشی استان و اعضای تیم اعزامی بانوان به رقابتها موارد و مشکلات موجود در این مسابقات مورد نقد وبررسی قرار گرفت .
تیم رزمی کیک بوکسینگ واکو بانوان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی و انتخابی تیم ملی موفق به کسب 1مدال طلا ،7نقره و 3 برنز این رقابتها شد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو