خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اولین الپمیاد ورزش روستایی استان جام خوشه چین بانوان با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید

رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: اولین الپمیاد ورزش روستایی استان جام خوشه چین بانوان با معرفی نفرات و تیم های برتر به پایان رسید

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،همت پور رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلس استان از برگزاری اولین المپیاد ورزش روستایی استان جام خوشه چین در بخش بانوان در یاسوج خبر داد.

رحمان همت پور ،رئیس هیات روستایی وبازیهای بومی و محلی استان با بیان این خبر افزود:

اولین المپیاد ورزش روستایی استان جام خوشه چین  در بخش بانوان با شرکت 5 شهرستان  بویراحمد، کهگیلویه، بهمئی، چرام، دنا  و با حضور بیش از 140 ورزشکار در رشته های   فوتسال 5نفره، والیبال 4نفره، هفت سنگ مهارتی، دوومیدانی در ماده های  100 متر و 2000متر، چوب کشی دو وزن و طناب کشی روزهای  اول و دوم شهریورماه 98 در یاسوج برگزار شد .

همت پور ،رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی استان در خصوص نتایج این مسابقات اظهار داشت :

در تیمی این رقابتها تیم شهرستان بویراحمد به مقام نخست رسید و تیم های شهرستان کهگیلویه و دنا دوم و سوم شدند.

در رشته طناب کشی ،شهرستان کهگیلویه اول شد و تیم های بویراحمد و بهمئی دوم و سوم شدند.

در رشته چوب کشی وزن 65- کیلو،مقام اول به شهرستان  کهگیلویه رسید و تیم  بویراحمد دوم شد.

در چوب کشی وزن 75-کیلومقام شهرستان کهگیلویه اول شد و بویراحمد دوم شد.

در رشته دوومیدانی و ماده 100متر شهرستان دنا اول شد ، کهگیلویه دوم و بهمئی سوم شدند.

در ماده  2000متر،شهرستان دنا اول شد و تیم های بویراحمد و کهگیلویه دوم و سوم شدند.

در رشته فوتسال این دوره از رقابتها تیم بهمئی اول شد و تیم های کهگیلویه و بهمئی در مکانهای دوم و سوم قرار گرفتند.

در والیبال 4نفره تیم بویراحمد اول شد و تیم های بهمئی و کهگیلویه دوم و سوم شدند.

در رشته هفت سنگ مهارتی ورزشکاران شهرستان بویراحمد به مقام نخست رسید و دو ورزشکار شهرستان دنا دوم و سوم شدند.

رئیس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی استان تصریح کرد :

در مجموع رده بندی آقایان و بانوان این دوره از رقابتها ، شهرستان بویراحمد با کسب  106 امتیاز به مقام اول رسید ، شهرستان کهگیلویه با 104 امتیاز  دوم و شهرستان دنا با 86 امتیاز مقام سوم را کسب کردند.

رحمان همت پور ،رئیس هیات ورزش روستایی وبازیهای بومی و محلی استان از حضور علوی مدیر کل ،گودرزی معاون توسعه در آئین اختتامیه این رقابتها خبر داد و گفت :به تیم های برتر این مسابقات لوح قهرمانی و هدایایی اهدا شد.

گودرزی معاون توسعه ورزش اداره کل در آئین اختتامیه این رقابتها از حضور ورزشکاران، داوران، مربیان و سرپرستان تیم های شرکت کننده و زحمات و تلاشهای هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان در برگزاری منظم این المپیاد در هر دو بخش آقایان و بانوان و هیات های شهرستانها تقدیر کرد.

همچنین در جلسه ای  که با حضور اعضای هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان ، روسا و نایب رئیسان هیات های  شهرستانها با علوی مدیرکل  ورزش و جوانان و گودرزی معاون محترم ورزش و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد برگزار شد  مسائل و مشکلات مربوطه به این هیات مورد بررسی قرار گرفت و علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان جهت رفع مشکلات و توسعه ورزش روستایی قول مساعد دادند.

پیگیری عدم حضور تیم های ورزش روستایی  شهرستانها از مهمترین موارد این نشست بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو