خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور : یک درصد جامعه ورزش کشور را نابینایان تشکیل می دهند / 8 رشته آقایان و 4 رشته بانوان در این فدراسیون فعال است

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور : یک درصد جامعه ورزش کشور را نابینایان تشکیل می دهند / 8 رشته آقایان و 4 رشته بانوان در این فدراسیون فعال است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع  رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان در مجمع انتخابات این هیات در یاسوج گفت :یک درصد از جامعه ورزش کشور را نابینایان و کم بینایان تشکیل می دهند ، 8 رشته ورزشی در آقایان و 4 رشته ورزشی در بانوان در این فدراسیون فعالیت می کنند.

محمد رضا مظلومی ،رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان در مجمع انتخابات این هیات در یاسوج از کسب 15 مدال طلا ،نقره و برنز ملی پوشان  این فدراسیون در رقابتهای آسیایی جاکارتا خبر و گفت :کسب رتبه  سوم ملی پوشان این فدراسیون در آسیا از افتخارات ورزش کشور و این فدراسیون می باشد.

مظلومی ،رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور که در مجمع انتخابات هیات کهگیلویه وبویراحمد سخن میگفت افزود:برگزاری 29 مسابقه قهرمانی کشور در رده های سنی نوجوانان ،جوانان ،بزرگسالان و پیشکسوتان از دیگر دستاوردهای این فدراسیون می باشد .

رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور اظهار داشت :کار کردن با این ورزشکاران می بایست با عشق باشد ،ورزشکاران نابینا نیازمند حمایت و توجه بیشتر دارند.

این مقام مسئول در فدراسیون نابینایان کشور ازاختصاص 10 سالن ورزشی ویژه نابینایان و کم بینایان در کشور خبر و تصریح کرد :ورزشکاران این فدراسیون نیازمند سالن اختصاصی می باشند.21 هیات استان فاقد سالن تخصصی ویژه این ورزشکاران می باشند.

مظلومی ،از پوشش  4000 ورزشکار این فدراسیون در کشور خبر و بیان داشت :دو رشته جدید اسکی و بولینگ به رشته های این فدراسیون اضافه می شود.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 04 شهریور 1398 ساعت 15:37 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو