خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب یک مدال نقره و یک برنز از رقابتهای استعداد یابی برتر

رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کسب یک مدال نقره و یک برنز از رقابتهای استعداد یابی برتر

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،زارعی رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد از کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز توسط رکاب زن نوجوان استان در رقابتهای استعداد  یابی برتر کشور خبر داد.

فرج الله زارعی ،رئیس هیات دوچرخه سواری استان با  بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :تیم چهار نفره اعزامی استان به المپیاد استعداد یابی برتر کشور به یک مدال نقره و یک برنز دست یافت.

زارعی ،رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:المپیاد استعداد یابی برتر دوچرخه سواری از 1لغایت 3شهریورماه به میزبانی استان آذربایجان شرقی در تبریزو با حضور100 رکاب زن از 32 استان کشور برگزار شد.

رئیس هیات دوچرخه سواری استان از کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز توسط محمد رضا لطیفی رکاب زن کهگیلویه وبویراحمد در دو ماده دور حذفی و bmx خبر و ضمن تبریک این موفقیت گفت :این اولین مدال های ورزش دوچرخه سواری استان در کشور است.

زارعی ،رئیس هیات دوچرخه سواری استان در پایان از حمایت های علوی مدیر کل و زارعی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از رشته دوچرخه سواری تقدیر کرد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو