خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی 4 شهریورماه روز کارمند را تبریک گفت.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی 4 شهریورماه روز کارمند را تبریک گفت.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی ،4 شهریورماه روز کارمند را تبریک گفت.

متن پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز کارمند به شرح ذیل است.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم
همکاران عزیز فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را غنیمت می‌شمارم تا به همه همکاران خوبم در خانواده بزرگ ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد عرض سلام و ابراز ارادت داشته باشم.

قدر دانی از کارمند مسئول و وظیفه شناسی را که با بهره گیری  از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم، احترام و اکرام به ارباب رجوع به خصوص جامعه ورزش و جوانان استان ، برای پیشرفت دستگاه ورزش ، با هدف اعتلاء و ارتقای فعالیت های ورزش و جوانان اهتمام می ورزد یک فریضه میدانم و  تلاش های بی دریغ و خالصانه همه کارمندان را که بازوان توانای دستگاه ورزش و جوانان  در عرصه های مختلف به شمار می روند پاس می دارم.

به طور حتم بار سنگين پشتيباني جامعه ورزش و جوانان استان بر عهده كارمندان زحمتكش اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد و هيچ تلاشي در جهت ارتقاء كيفيت خدمات و ايجاد رضايت در ارباب‌رجوع بدون همت اين عزيزان موفق نخواهد بود.

ضمن تبریک چهارم شهریور «روز کارمند» به تمامی کارکنان عزیز و پرتلاش ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، از درگاه خداوند متعال برای تمامی همکاران گرامی آرزوی تندرستی، بهروزی و موفقیت روزافزون دارم.

 

سید محمد تقی علوی

مدیر کل

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو