خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قضاوت داوران فوتبال و فوتسال استان در لیگ های برتر و یک کشور

دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قضاوت داوران فوتبال و فوتسال استان در لیگ های برتر و یک کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،آشتیانی دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد از قضاوت داوران فوتبال و فوتسال استان در لیگ های برتر و یک کشور خبر داد.

عبدالحسین آشتیانی ،دبیر هیات فوتبال استان با بیان این خبر از قضاوت داوران فوتبال و فوتسال کهگیلویه وبویراحمد در لیگ های برتر و یک کشور خبر و افزود:مهدی راهی در لیگ برترفوتبال ،مهدی صفایی در لیگ برتر فوتسال  و روح الله شریفی در لیگ یک کشور قضاوت می کنند.

آشتیانی ،دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد افزود:از هفته ی دوم لیگ برتر فوتبال کشور ،محمد راهی کمک داور استان دیدار تیم های پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان را قضاوت می کند.

دبیر هیات فوتبال استان ادامه داد:این دیدار روز جمعه هشتم شهریورماه و از ساعت 20 برگزار و طبق ابلاغ فدراسیون فوتبال کشور محمد راهی بعنوان کمک داور یک و فرهاد مروجی از فارس بعنوان کمک داور دوم این بازی را قضاوت می کنند. محمد رضا اکبریان  از البرز بعنوان داور این بازی را قضاوت می کند.

این مقام مسئول در هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد از قضاوت داور ملی لیگ برتر فوتسال کشور ،مهدی صفایی در هفته ی نهم خبر داد و تصریح کرد:مهدی صفایی بعنوان وقت نگهدار دیدار تیم های اهورا بهبهان و شهروند ساری را قضاوت می کند.

عبدالحسین آشتیانی ادامه داد:این بازی روز جمعه هشتم شهریورماه و از ساعت 16و 30 دقیقه در سالن علی ابن ابی طالب شهر بهبهان برگزار و مهدی صفایی بهمراه علیرضا رمضانی از تهران بعنوان داور ،علی احمدی از زنجان بعنوان داور دوم و محسن وحدانی از بوشهر این بازی را قضاوت می کنند.

دبیر هیات فوتبال استان از روند رو به رشد قضاوت داوران استان در لیگ های کشور ابراز خرسندی کرد و گفت :قضاوت تیم های قشقایی شیراز و مس رفسنجان در هفته ی سوم لیگ دسته یک کشور را روح الله شریفی بعنوان داور بهمراه حمید رضا افشون بعنوان کمک داور یک بر عهده داشتند. این بازی روز سه شنبه پنجم شهریورماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد و تیم مس با نتیجه دو بر یک میزبان خود تیم قشقایی شیراز را شکست داد.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو