خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
پیام تبریک مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
متن پیام سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به این شرح است:
تا بسیج هست ، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد و این یک رکن اساسی است مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
بسیج یاد آور حماسه آفرینی سلحشوران و مردانِ مردِ بی ادعا در هشت سال دفاع مقدس ، مدافعین سرافراز حرم اهلبیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) در اضمحلال تکفیری های تا بن دندان مسلح و ناکامی اربابان جنایت پیشه آنان است .
درود بی کران به روان پاک و طیبه ی شهدای بسیج که جان ذی قیمت خویش را در طبق اخلاص نهاده و تقدیم درگاه الهی نمودند. امروز فرهنگ حق طلبی، عدالت خواهی و سازندگی بسیج مرزهای عقیدتی و جغرافیایی سایر بلاد را یکی پس از دیگری در نوردیده و جهانخواران و طمع ورزان را بیش از پیش به وحشت و حضیض ذلت و خواری افکنده است .
و اینک آوازه ی بلندِ ظفرمندی های این لشکر الهی و شجره ی طیبه ، عالم تاب گردیده و آرزوی امام راحل (که رضوان الهی بر ایشان باد) راجامه ی عمل پوشانده است.
اداره کل ورزش و جوانان استان کهیگلویه وبویراحمد با نصب العین قرار دادن تفکر ناب بسیجی ، افتخار دارد دوشادوش بسیجیان همیشه بیدار ، حافظ آرامش و امنیت پایدار این مرز و بوم شهید پرور باشد .
این جانب به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد فرا رسیدن روز تاریخ ساز و غرور آفرین بسیج مستضعفان را به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی)، بسیجیان سلحشور و ملت قهرمان ایران اسلامی و استان کهگیلویه وبویراحمد صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، سربلندی روز افزون این جان برکفان مخلص را از درگاه خداوند حفیظ مسئلت می نمایم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو