خانه اخبار ایران اخبار ورزش نایب رئیس هیات شطرنج کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: رقابتهای شطرنج استعداد یابی دختران مدارس یاسوج برگزارشد

نایب رئیس هیات شطرنج کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: رقابتهای شطرنج استعداد یابی دختران مدارس یاسوج برگزارشد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
رقابتهای شطرنج استعداد یابی دختران مدارس یاسوج برگزارشد

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،دهقانی نایب رئیس هیات شطرنج استان از برگزاری رقابتهای شطرنج استعداد یابی دختران مدارس یاسوج خبر داد.
منصوره دهقانی ،نایب رئیس هیات شطرنج استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :با حضور دانش آموزان دختر مدارس شهر یاسوج ،رقابت های استعداد یابی شطرنج در یاسوج برگزار شد .
دهقانی ،نایب رئیس هیات شطرنج استان از حضور 120 دختر دانش آموز در دو مقطعه ابتدایی و متوسطه دوم در این رقابتها خبر و گفت دانش آموزان از 12 مدرسه یاسوج در این رقابتها شرکت کردند.
نایب رئیس هیات شطرنج کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از تعامل معاونت تربیت بدنی و تندرستی آموزش و پرورش استان و شهرستان بویراحمد با هیات شطرنج استان در برگزاری این رقابتها ،افزود:این رقابتها در 7 دور و به روش سوئیسی برگزار شد.
وی ادامه داد:در این رقابت ها در مقطع متوسطه دوم ،دبیرستان های شاهد ،فرزانگان ،الزهرا ،کمایی مقدم ،شریعت ودر مقطع ابتدایی تیم های مدارس شاهد ،سما ،پویا ،ایراندخت ،فرهنگیان 1 و فرهنگیان 2و امام حسن مجتبی (ع) حضور داشتند.
نایب رئیس هیات شطرنج استان،هدف از برگزاری این رقابتها را شناسایی دختران نخبه ،با استعداد و علاقمند به این رشته برای حضور در رقابتهای استانی و کشوری ذکر و تصریح کرد:در این مسابقات در مقطع دبستان تیم های پویا ،فرهنگیان یک و سما به مقام های اول تا سوم دست یافتند و در مقطعه متوسطه 2 تیم های شریعت ،کمایی مقدم و فرزانگان اول تا سوم شدند.

در پایان به تیم های برتر جوایزی اهدا شد

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو