خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

علوی خبر داد: شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت : وضعیت و شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در سازمانهای مردم نهاد در استان بسیار خوب و نوید بخش است.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه جلسات سازمانده مردم نهاد استان بایستی بصورت منظم و هر ماه برگزار شود افزود : وضعیت مشارکتهای اجتماعی جوانان از جمله سازمانهای مردم نهاد دراستان بسیار خوب و نوید بخش می باشد .
وی تصریح کرد : امروزه می توان با اطمینان و آسوده خاطر کارهای بزرگ را به جوانان سپرد و در برنامه های مهم فرهنگی و اجتماعی هم می بایست از توانمندی جوانان استفاده بهینه کرد .
مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه تشریح برنامه های امور جوانان استان گفت: خوشبختانه شهرستانها هم در این زمینه فعالیت خوبی دارند و تاکنون چندین سمن ثبت شده از شهرهای مختلف استان در حال انجام کارهای اجرایی متفاوتی هستند و این موضوع موجب گردیده در دو سال گذشته چندین خانه جوان در شهرستانها در دست احداث و ساخت می باشد و در سال 98 انشالله بتوانیم برای اکثریت شهرستانها ساخت خانه های جوان را ارتقا دهیم .
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان ،افتتاح و بهره برداری خانه جوان در شهرهای گچساران ،دهدشت ،و بهمئی در سفر سلطانی فر مقام عالی وزارت را از مهمترین اقدامات این حوزه ذکر کرد و بیان داشت :بی شک حضور و مشارکت سمن ها و تشکل های مردم نهاد در کنار ورزش استان زمینه ساز ارتقای این حوزه خواهد شد و در این راستا نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین استانی و شهرستانی هستیم.
علوی ،از آماده بودن پروژه خانه جوان در شهر سی سخت خبر وافزود:این پروژه در دهه فجر امسال با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان و مسئولین استانی افتتاح و تحویل ورزش و جوانان این شهرستان خواهد شد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در پایان از حمایت های سطانی فر وزیر ورزش و جوانان ،معاونین وزارت ،کلانتری استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو