خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: نشست مدیر کل با مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها برگزار شد

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد خبر داد: نشست مدیر کل با مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
نشست مدیر کل با مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها برگزار شد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در جلسه ای با حضور علوی مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی اد اره کل و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها ،مسایل و مشکلات موجود در حوزه های عمرانی ،ورزش وجوانان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در این نشست که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و به ریاست علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان،دلباز جو ،گودرزی ،شاکری معاونین اداره کل ،مسئولین ستادی اداره کل و روسای هشت گانه ادارات ورزش و جوانان شهرستانها برگزار شد ، مسایل و مشکلات موجود در حوزه های عمرانی ،اماکن ورزشی ،جوانان و اداری بررسی شد و راهکاریهای مناسب در جهت بهبود این مشکلات توسط مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ارائه شد.
دلباز جو ،معاونت توسعه ،پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان به تشریح عملکرد ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در ماده 27 اشاره و گفت :11پروژه ورزشی برای اجرای ماده 27 در استان شناسایی و به وزارت ورزش و جوانان معرفی شده است.
مسیح دلباز جو ،معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل از 196 اماکن ورزشی در استان خبر و گفت :از این تعداد 95 مکان ورزشی دارای قرار داد و 101 مکان فاقد قرار داد می باشد.
معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل خواستار ارسال لیست اماکن ورزشی تحت پوشش ادارات شهرستانها ،میزان بدهی مستاجرین و مستند سازی اماکن ورزشی و اموال منقول و غیر منقول شهرستانها شد .
گودرزی ،معاون توسعه ورزش اداره کل از میزبانی 7 رویداد مهم ورزشی در استان در دو ماهه گذشته خبر و از روسای هیات های استانی در برگزاری این مسابقات واردو های تیم های ملی تقدیر کرد .
شادمان گودرزی ،معاون توسعه ورزش اداره کل از ارتقای جایگاه اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در المپیاد استعداد یابی برتر کشور در سال جاری خبر و اظهار داشت:در سال 1397 اداره کل ورزش و جوانان استان رتبه 28کشور را در المپیاد استعداد یابی برتر کشور کسب کرد که این رتبه در سال 1398 و در المپیاد برتر استعداد یابی کشور به رتبه 23 ارتقا یافت که این موفقیتی برزگ برای ورزش استان می باشد.
معاون توسعه ورزش اداره کل خواستار برگزاری و تعامل بیشتر ادارات با هیات های استانی شد و از سیر صعودی اداره کل در بخش ورزشکاران سازمان یافته در سال جاری خبر و از روسای هیات های استانی خواست در جهت رشد و ارتقای ورزش استان با حضور در شهرستانها در جهت حل مسایل و مشکلات هیات های شهرستانی همکاری کنند.
شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، خواستار اجرای برنامه های فرهنگی در شهرستانها و هیات های استانی و ارسال عملکرد به حوزه فرهنگی اداره کل شد.
رحمت الله شاکری ،معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد تجلیل از خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،حضور در برنامه های فرهنگی و مراسمات را از مهمترین برنامه های فرهنگی قابل اجرا در شهرستانها و هیات های استانی و شهرستانی برشمرد و از کسب رتبه برتر اداره کل و حوزه جوانان در برگزاری کارگاههای آموزشی ازدواج در کشور خبر داد.
معاونت فرهنگی و امور جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، از عدم برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستانها ابراز گلایه کرد و از مسئولین ادارات ورزش و جوانان خواست در برگزاری کارگاه های ازدواج در شهرستانها و ارسال گزارشات برای ارسال به وزارت ورزش و جوانان تلاش کنند.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در این نشست از تلاش معاونین ،مسئولین ستادی و روسای ادارات ورزش و جوانان در کسب موفقیت های اداره کل و هیات های استانی تقدیر کرد.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بر استفاده بهینه از دولت الکترونیک در حوزه اداری تاکید و از اتصال وبرقراری سیستم اتوماسیون برای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در آینده نزدیک خبر داد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر فراهم کردن شور ،نشاط و شادابی آحاد جامعه با برگزاری مراسمات و همایش های پیاده روی خانواده تاکید کرد و از افتتاح پروژه های ورزشی در دهه فجر امسال با حضور مسئولین استانی و کشوری خبر داد.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونین در استان و افتتاح هشت پروژه های را یکی از افتخارات ورزش کهگیلویه بویراحمد دانست و از موفقیت های حوزه جوانان اداره کل در کسب رتبه برتر برگزاری کارگاههای ازدواج در کشور خبر داد.
علوی ،ضمن تشکر ازحمایت های وزیر ورزش و جوانان ،معاونین،کلانتری استاندار،معاونین ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از جذب اعتبارات عمرانی ،ورزشی و جوانان در ورزش استان و ارتقای جایگاه اداره کل در المپیاد برتر استعداد یابی کشوردر سال جاری خبر داد.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بر حضور پر رنگ کارکنان و جامعه ورزش در انتخابات پیش رو تاکید و گفت :طبق قانون استفاده از اماکن و امکانات اداری در تبلیغات انتخابات تخلف محسوب شده و با متخلفین طبق مقررات اداری برخورد خواهد شد.
سید محمد تقی علوی ،از اعتبار 161میلیارد تومانی وزارت ورزش و جوانان در بودجه سال 1399 کشور خبر و از روسای ادارا ت شهرستانها و اعضای کمیسیون ماده 2 الحاقی خواست در واگذاری اماکن ورزشی استان و به روز رسانی قرار داد های اماکن ورزشی تلاش و ممارست کنند.
علوی ،افتتاح خانه های جوان در شهرستان های گچساران ،بهمئی ،دهدشت با حضور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و مسئولین استانی را یکی از افتخارات ورزش استان دانست و خواستار استفاده بهینه از این ظرفیت شد .
وی ،بر برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستانها با حضور فرمانداران تاکید و از روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها خواست در جهت ارتقای فرهنگ نماز ،نسبت به برگزاری فریضه مهم نماز در اماکن ورزشی تلاش کنند.
در این جلسه عملکرد ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در حوزه واگذاری تحت پوشش مورد نقد و بررسی قرار گرفت و روسای ادارات مکلف شدند در اسرع وقت نسبت به تسویه حساب و بدهکاریهای مستاجرین اماکن ورزشی اقدام کنند.
در این نشست مسئولین ستادی اداره کل به تشریح عملکرد و برنامه های حوزه اداری خود پرداختند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو