خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات هاکی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: مربی و بازیکن هاکی استان به اردوی تیم ملی هاکی نوجوانان کشور دعوت شدند

رئیس هیات هاکی کهگیلویه بویراحمد خبر داد: مربی و بازیکن هاکی استان به اردوی تیم ملی هاکی نوجوانان کشور دعوت شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
مربی و بازیکن هاکی استان به اردوی تیم ملی هاکی نوجوانان کشور دعوت شدند

 

 

 

 

 

 

گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد از دعوت دروازه بان و مربی هاکی استان به اردوی تیم ملی روی چمن نوجوانان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی استان از دعوت دروازه بان و مربی هاکی استان به اردوی تیم ملی روی چمن نوجوانان کشور خبر داد.
شهلا گشتاسبی نیا ،رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی روی چمن نوجوانان زیر 16 سال کشور به میزبانی استان آذربایجان غربی در شهر نقده برگزار می شود.
گشتاسبی نیا ،رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد افزود:این اردو از 24الی 19آذرماه و با حضور بازیکن برتر رده سنی نوجوانان برگزار می شود.
رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد از دعوت دبیر و مربی استان و دروازه بان تیم هاکی نوجوانان استان به این اردو خبر و اظهار داشت :سعید حسین پور دبیر هیات استان بعنوان مربی و امیر رضا فلاحی نیا بعنوان بازیکن و دروازه بان از سوی فدراسیون هاکی کشور به این اردو دعوت شدند.
این مقام مسئول در هیات هاکی استان هدف از برگزاری این اردو را شناسایی بازیکن برتر جهت شرکت د راردوی تیم ملی که در کشور پاکستان برگزار می شود ذکر و تصریح کرد :دعوت شدندگان به این اردو می بایست روز یکشنبه 24آذرماه خود را به مربیان و سرپرستان تیم ملی در نقده ،خیابان امام ،خیابان ورزش،اداره ورزش و جوانان شهرستان نقده معرفی کنند.
برای این مربی و بازیکن هاکی استان در این اردو آرزوی موفقیت داریم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو