خانه اخبار ایران اخبار ورزش در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد: راه اندازی اتوماسیون شهرستانها انقلابی بزرگ در ورزش و جوانان استان

در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مطرح شد: راه اندازی اتوماسیون شهرستانها انقلابی بزرگ در ورزش و جوانان استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
راه اندازی اتوماسیون شهرستانها انقلابی بزرگ در ورزش و جوانان استان

 

 

 

 

 

 

با حضور مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی و کارکنان ورزش و جوانان ،جلسه شورای اداری کارکنان ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مدیر کل ،معاونین ،مسئولین ستادی و کارکنان ورزش و جوانان ،جلسه شورای اداری کارکنان ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .
در این جلسه که در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل برگزار شد، مسیح دلباز جو سرپرست معاونت توسعه منابع ،حسین نجاتبخش مسئول حراست و ابوالحسن روئین مسئول بارزسی اداره کل طی سخنانی جداگانه به تشریح برنامه ، عملکرد ، مسایل و مشکلات حوزه اداری پرداختند .رعایت نظم و انضباط اداری ،حضور کارکنان در برنامه و مراسمات فرهنگی و ورزشی ،حفظ نظم و آراستگی ،پاسخگویی به ارباب رجوع ،عدم استفاده از امکانات و مکان های اداری و ورزشی در انتخابات و عدم تبلیغات در محیط اداری ،رعایت اخلاق مداری و حفظ حرمت ها و شئونات اسلامی و صیانت از اموال اداری از مهمترین این موارد بود.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد که در نهمین جلسه شورای اداری کارکنان ورزش و جوانان استان سخن میگفت با تشکر از تلاشها و حمایت های کارکنان ورزش و جوانان در کسب موفقیت های اداره کل بیان داشت :سلامت شما هدف ماست ،اقتدار شما کارکنان درکسب موفقیت ها زمینه رشد و اعتلای ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در کشور شده است .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد موفقیت های کسب شده دستگاه ورزش و جوانان استان را مدیون تلاش معاونین ،مسئولین ستادی کارکنان اداره کل ،روسای و نایب رئیسان هیات ها برشمرد وحضورسطانی فر وزیر وزرش و جوانان و معاونین برای"دومین بار در سه سال گذشته"و افتتاح پروژه های ورزشی را برگ زرینی در تاریخ ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست و این حضور را عامل رشد و شکوفایی ورزش قهرمانی ،همگانی ذکر کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان از تلاش یکساله مجموعه کارکنان دفتر فنی و مهندسی اداره کل در افتتاح و بهره برداری 24پروژه در سال 1397 تقدیر و اظهار داشت :ورزش کهگیلویه وبویراحمد در آرامش است و این را مدیون درایت ، تدبیر و تلاش شما کارکنان و مدیران دستگاه ورزش می دانم .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کسب عناوین برتر اداره کل در حوزه های جوانان ،حقوق شهروندی ،مواد مخدر ،فن آوری اطلاعات و جوانان سخن و راه اندازی اتوماسیون اداری در شهرستانها بعنوان انقلابی بزرگ در دستگاه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد یاد کرد.
علوی ،بر حضور گسترده جامعه ورزش و جوانان در انتخابات پیش رو تاکید و گفت :هرگونه تبلیغات ،استفاده از فضای ورزشی و اداری در حمایت از کاندید ها ممنوع و با متخلفات طبق قانون برخورد خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تکریم ارباب رجوع را یکی از اولویت های کاری کارکنان دانست و خواستار برگزاری جلسات هفتگی ،ماهیانه در حوزه های مختلف اداری شد .
در این جلسه توسط کارکنان اداره کل به پاس سه سال تلاش و مدیریت شبانه روزی و حضور موفق سید محمد تقی علوی بعنوان مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و کسب عناوین متعدد در حوزه های مختلف اداری و ورزشی با اهدا لوحی از تلاش این مدیر ارزشی و ورزشی کهگیلویه وبویراحمد تقدیر و تجلیل شد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو