خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: جشنواره دختران یلدایی در یاسوج برگزار می شود

علوی خبر داد: جشنواره دختران یلدایی در یاسوج برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
جشنواره دختران یلدایی در یاسوج برگزار می شود

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جشنواره دختران یلدایی در یاسوج با حضور هیات های روستایی و عشایری و هاکی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جشنواره دختران یلدایی در یاسوج با حضور هیات های روستایی و عشایری و هاکی استان خبر داد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه هماهنگی این جشنواره که با حضور شاکری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش ، نجاتبخش مسئول حراست اداره کل ، همت پور رئیس هیات روستایی و عشایری استان ،گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی استان،الهی فرمانده یگانه امداد نیروی انتظامی برگزار شد ،ضمن تشکر از حضور این عزیزان، بر اجرای باشکوه این جشنواره و مشارکت ورزشکاران و حضور احاد مردم و ایجاد شور و نشاط تاکید کرد.
علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از اجرا و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ،ورزشی در این روز خبر و اظهار داشت :در این نشست مقرر شد اجرای برنامه مسابقه چیز ،توسط تیم دختران هاکی استان و دختران هیات روستایی و عشایری با پوشش محلی اجرا شود.همچنین شاهد مسابقه هاکی 5 با پوشش محلی دختران هاکی باز ،برگزاری برنامه چوکلی با اجرای مشترک ورزشکاران هیات هاکی استان و هیات روستایی و عشایری خواهیم بود.
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری این جشنوراه در روز جمعه 29 دیماه و از ساعت 10 صبح در محل سالن نه دی مجموعه کوثر بانوان خبر و از بانوان علاقمند برای شرکت و تماشای این جشنواره دعوت کرد .
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو