خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه های ورزشی شهرستان گچساران

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه های ورزشی شهرستان گچساران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
بازدید مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از پروژه های ورزشی شهرستان گچساران

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور در شهر گچساران از پروژه های در دست احداث ورزشی این شهرستان بازدید و خواستار تسریع در روند اجرایی این پروژه ها شد .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد به همراه عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گچساران ،نصیریان ،فرجی و احمدی ناظرین دفتر فنی و مهندسی و قلی پور رئیس هیات کوهنوردی استان از پروژه های ورزشی در دست احداث استادیوم تختی گچساران و استخر شنای بانوان این شهرستان بازدید کردند.
پروژه چمن استادیوم تختی گچساران در زمینی به مساحت 7700 متر مربع و اعتبار 700میلیون تومان،شامل چمن کاری ،سکو و فنس کشی در دست احداث و بازسازی می باشد.
هزینه این پروژه تاکنون 600 میلیون از محل اعتبارات استانی بوده و دارای 70 درصد پیشرفت فیزیکی می باشد و در صورت تامین اعتبارات و شرایط جوی انشا الله در سال 1399 به بهره برداری خواهد رسید.
علوی ،مدیرکل ورزش و جوانان استان وهمراهان از پروژه احداث استخر شنای بانوان شهرگچساران بازیدکرد.
پروژه استخر شنای بانوان شهر گچساران در زمینی به مساحت 1700 متر مربع ،اعتبار 5میلیارد و 200 میلیون تومان از محل هدایای خاص وزارت نفت در دست احداث می باشد.
کار احداث این پروژه درتیرماه 1396 آغاز شده و دارای 45درصد پیشرفت فیزیکی می باشد و در صورت تامین اعتبارات لازم در سال 1399 افتتاح و تحویل جامعه ورزش بانوان این شهرستان خواهد شد .
برای تکمیل و افتتاح این پروژه چهار میلیارد تومان اعتبار نیاز می باشد.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو