خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : با حمایت های شورای اسلامی و شهرداری یاسوج اماکن ورزش بانوان توسعه می‌یابد

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : با حمایت های شورای اسلامی و شهرداری یاسوج اماکن ورزش بانوان توسعه می‌یابد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با حمایت های شورای اسلامی و شهرداری یاسوج  اماکن ورزش بانوان توسعه می‌یابد

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: با مساعدت شورای اسلامی و شهرداری اماکن اختصاصی ورزش بانوان در این شهر توسعه می‌یابد.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه نگاه شورا و شهرداری به ورزش ستودنی است افزود: ورزش همواره به منزله بخش مهمی از فرهنگ هر جامعه است که می تواند هم بر سطح فردی و هم برسطح اجتماعی تاثیر قابل توجهی داشته باشد.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان،ارمغان تند شدن ضربان توسعه صنعتی در جوامع رو به رشد را کند شدن ضربان قلب شهروندان دانست و گفت: فاصله گرفتن شهروندان از ورزش و فعالیت بدنی زنگ خطر را به صدا درآورده که باید آن را جدی گرفت.
مدیر کل ورزش و جوانان استان رابطه زن و ورزش را در دو بعد عمومی و شخصی قابل بررسی دانست و گفت: از آنجایی که زنان چه در نقش مادر و همسر چه در نقش شهروند نقش مهم و اثرگذاری را درجامعه ایفا می کنند، تامین سلامت جسمانی و در پی آن سلامت روحی روانی آنها می‌تواند ضامن سلامت خانواده و جامعه باشد.
مدیرارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد دغدغه مند بودن شهردار و شورای شهر را در حوزه سلامت شهروندان با ارزش دانست و افزود: گرایش به ورزش و فعالیت بدنی باید به یک فرهنگ در خانواده‌ها تبدیل شود.
علوی ، تحقق این امر مهم را مستلزم وجود مدیریت واحد و اقدامات فرهنگی مشترک دانست و گفت: با اراده ای که در شورای اسلامی شهر یاسوج وجود دارد این مهم دست یافتنی است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از صحبت‌هایش به حضور بانوان این استان در حوزه ورزش قهرمانی نیز اشاره کرد و افزود:امثال شبنم بهشت ،نجمه عبدالله پور،،سحر ضیایی ،طاهره آذر پیوند ،صونا بیداد ،مریم علیزاده ،فهیمه ارزانی ،نادیا اعتماد مقدم و.... نمونه های موفقی از حضور زنان کهگیلویه وبویراحمد در عرصه ورزش هستند که می‌توانند هر کدام الگویی برای زنان و دختران استان باشند.
علوی در پایان از حمایت و پیگیریهای شهردار و شورای اسلامی شهر یاسوج در توسعه عمرانی و زیر ساختی ورزش شهر یاسوج تقدیر اظهار امیدواری کرد با احداث مکانهای ورزشی شاهد ارتقای سرانه فضای ورزش استان باشیم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو