خانه اخبار ایران اخبار ورزش نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان خبر داد:کارگاه دانش افزایی مربیان و بازیکنان در یاسوج برگزار می شود

نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان خبر داد:کارگاه دانش افزایی مربیان و بازیکنان در یاسوج برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
با حضور نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور ،کارگاه توانمندی سازی ودانش افزایی مربیان برگزار می شود

 

 

 

 

 

 

یاری نسب نایب رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه بویراحمد از برگزاری کارگاه دانش افزایی و توانمند سازی مربیان این رشته با حضور نایب رئیس فدراسیون و رئیس استعداد یابی فدراسیون تنیس روی میز کشور در یاسوج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،یاری نسب نایب رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه بویراحمد از برگزاری کارگاه دانش افزایی و توانمند سازی مربیان این رشته با حضور نایب رئیس فدراسیون و رئیس استعداد یابی فدراسیون تنیس روی میز کشور در یاسوج خبر داد.
هانیه یاری نسب ،نایب رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از حمایت فدراسیون ، تلاش و پیگیری های خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان در رشد و ارتقای این رشته در کشور گفت :کارگاه توانمندسازی و دانش افزایی مربیان تنیس روی میز استان در یاسوج برگزار می شود.
یاری نسب ، نایب رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه بویراحمد از حضور فاطمه کیوانی نایب رئیس و رئیس کمیته استعداد یابی فدراسیون تنیس روی میز کشور بعنوان مدرس این دوره خبر و اظهار داشت:این دوره روزهای 12و 13 دیماه در یاسوج برگزار می شود.
این مقام مسئول در هیات تینس روی میز استان از حضور 10 مربی و 16 بازیکن برتر استان در دو بخش بانوان و آقایان در این دوره خبر و هدف از برگزاری این کارگا ه را ارتقای سطح دانش علمی مربیان و بازیکنان وآموزش آخرین تکینک ها و تاکیتک های این رشته عنوان کرد.
نایب رئیس هیات تنیس روی میز استان از حمایت های علوی مدیر کل ،معاونین در رشد و شکوفایی این رشته در استان تقدیر و تصریح کرد:آئین افتتاح این دوره روز پنج شنبه 12دیماه با حضور علوی مدیر کل ،معاونین ومدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در محل خانه تنیس روی میز استان در شهر یاسوج برگزارمی شود.
آخرین بروزرسانی ( شنبه, 14 دی 1398 ساعت 08:41 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو