خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : تلاش مضاعف،رونق تولید و اشتغال و کارآفرینی از اولویت ورزش و جوانان استان

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : تلاش مضاعف،رونق تولید و اشتغال و کارآفرینی از اولویت ورزش و جوانان استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تلاش مضاعف،رونق تولید و اشتغال و کارآفرینی از اولویت ورزش و جوانان استان

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،تلاش مضاعف ،رونق تولید ، اشتغال و کارآفرینی جوانان را از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان استان دانست.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،تلاش مضاعف ،رونق تولید ، اشتغال و کارآفرینی جوانان را از اولویت های دستگاه ورزش و جوانان استان دانست.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ، ضمن تشکر از زحمات یکساله روسای ادارات شهرستانها ،بر تلاش مضاعف ،ایجاد رونق تولید و اشتغال ، کارآفرینی و بهره مندی از فضای دولت تدبیر و امید طبق منویات مقام معظم رهبری که به نام سال رونق تولید نامگذاری شده تاکید کرد.
علوی ،خواستار برنامه ریزی ، هدف گذاری برنامه های فرهنگی ورزشی با رویکرد و محوریت نشاط ،امید و شادابی جامعه و کارکنان دستگاه ورزش و جوانان شد و بر نظارت بیشتر اماکن ورزشی استان تاکید کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان توجه به جوانان را از اولویت های رهبری ،رئیس جمهور و وزارت ورزش و جوانان ذکر کرد و از روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها خواست با جدیت و تلاش در کنار حمایت مسئولین استانی در جهت ارتقای و شکوفایی ورزش استان در کشور تلاش کنند.
مدیر ارشد ورزش کهگیلویه وبویراحمد خواستار تعامل بیشتر با فرمانداران ،بخشداران و شهرداریها شد و از تخصیص اعتبارات به ورزش شهرستانها خبر داد.
وی بر طرح آمایش سرزمینی هیات های شهرستانی تاکید و خواستار انعقاد تفاهمنامه روسای ادارات با هیات های شهرستانی شد .
این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان استان ،برگزاری و میزبانی مسابقات استانی و کشوری را عامل رشد وارتقای ورزش شهرستان برشمرد و ضمن تاکید بر تعامل ادارات شهرستانها با هیات های استانی ،از عدم حضور و سرکشی روسای هیات های استانی از شهرستانها ابراز گلایه کرد .
علوی ،راه اندازی هیات های جدید در شهرستانها را خواستار و بر تعامل و ارتباط بیشتر روسای ادارات با روابط عمومی اداره کل در نشر خبرهای حوزه های مختلف تاکید کرد .
مدیر کل ورزش و جوانان استان ، بر توجه به حوزه جوانان ،بانوان و آموزش در هیات های شهرستانی تاکید و از روسای ادارات خواست در جهت رشد ورزش استان و رسیدن به سکوهای قهرمانی تلاش کنند.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو