خانه اخبار ایران اخبار ورزش حاتمی خبر داد:برپایی مراسم عزاداری و زیارت عاشورا بیاد سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد

حاتمی خبر داد:برپایی مراسم عزاداری و زیارت عاشورا بیاد سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا به یاد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برپایی مراسم عزاداری و زیارت عاشورا بیاد سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش با حضور مدیران کل ،معاونین و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در محل نمازخانه این اداره کل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از برپایی مراسم عزاداری و زیارت عاشورا بیاد سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران باوفایش با حضور مدیران کل ،معاونین و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در محل نمازخانه این اداره کل خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود: مراسم سوگواری و بزرگداشت شهادت سرافرازانه و پرافتخار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور مدیر کل ،معاونین و کارکنان و با سوگواری و قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا و مراسم سنیه زنی برگزار شد.
در این مراسم حاضران با سوگواری و عزاداری و قرائت زیارت عاشورا یاد و خاطره سردار سلیمانی و یاران باوفایش را گرامی داشتند.
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در این مراسم گفت :
شهید سلیمانی الگوی ارزشمند برای جوانان و قهرمانان و تمام اقشار جامعه و از یاران ارزشمند رهبر و انقلاب بود. او مرد جهاد و مبارزه و جبهه‌های جنگ حق علیه باطل بود و بی شک شهادت پاداش مجاهدت او در راه اسلام و ایران است.
در این آئین کارکنان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،با شعار مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل ضمن محکوم کردن جنایت فراموش نشدنی آمریکا در به شهادت رساندن سردار دلها ، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، در فراق سردار شجاع ایران زمین به سوگ نشستند و اشک ماتم ریختند.
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 10:12 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو