خانه اخبار ایران اخبار ورزش حاتمی روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دعوت دوچرخه سوار نوجوانان استان به اردوی تیم ملی

حاتمی روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: دعوت دوچرخه سوار نوجوانان استان به اردوی تیم ملی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 دعوت دوچرخه سوار نوجوانان استان به اردوی تیم ملی

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت رکاب زن نوجوان هم استانی به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت رکاب زن نوجوان هم استانی به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور خبر داد.
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :از سوی فدراسیون دوچرخه سواری کشور رکاب زن نوجوان کهگیلویه وبویراحمدی به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشور دعوت شد.
حاتمی ،روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت سید حسن جعفری دوچرخه سوار نوجوان هم استانی به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشور خبر و ضمن تبریک این موفقیت افزود:اردوی تیم ملی دوچرخه سواری نوجوانان کشور در بخش جاده از 25دیماه الی 4بهمن ماه در استان یزد برگزار می شود.
روابط عمومی ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل و فدراسیون در توسعه و ارتقای این رشته در استان ؛هدف از برپایی این اردو را پشتوانه سازی تیم های ملی عنوان و اظهار داشت:در این اردو 29 رکاب زن از سراسر کشور حضور دارند و تمرینات خود را زیر نظر مهرداد صفر زاده سرمربی تیم ملی و مربیان تیم ملی برگزار می کنند.
برای سید حسن جعفری رکاب زن استان در این اردو آرزوی موفقیت و بهروزی داریم.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو