خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تعطیلی اماکن ورزشی ،باشگاهها / برخورد و پلمپ باشگاههای متخلف

روابط عمومی ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تعطیلی اماکن ورزشی ،باشگاهها / برخورد و پلمپ باشگاههای متخلف

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تعطیلی اماکن ورزشی ،باشگاهها / برخورد و پلمپ باشگاههای متخلف

 

 

 

 

 

 

حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان گفت :در جلسه شورای معاونین اداره کل بر تعطیلی کلیه اماکن ورزشی ،باشگاهها ،استخر ها در سطح استان و برخورد قانونی و پلمپ باشگاههای متخلف در عدم رعایت قانون و تعطیلی بدلیل شیوع بیماری کرونا تاکید شد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویرحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان گفت :در جلسه شورای معاونین اداره کل بر تعطیلی کلیه اماکن ورزشی ،باشگاهها ،استخر ها در سطح استان و برخورد قانونی و پلمپ باشگاههای متخلف در عدم رعایت قانون و تعطیلی بدلیل شیوع بیماری کرونا تاکید شد .
آرمان حاتمی ،مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با بیان این خبر افزود:با حضور علوی مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ،یازدهمین نشست شورای معاونین برگزار شد .
حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ادامه داد:در این جلسه که به منظور بررسی مصوبات قبلی شورا و پیگیری امورات و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا برگزار شد ،راد سلیمانی دبیر شورای معاونین و رئیس توسعه منابع انسانی اداره کل به تشریح عملکرد حوزه های اداری در خصوص پیگیری و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اشاره و عنوان داشت :تمام مصوبات قبلی این شورا در خصوص جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در حوزه ورزش و جوانان استان اجرایی شده است.
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ، ضمن تشکر از تلاش مدیران و معاونین ستادی ،بر تعطیلی اماکن ورزشی ،استخر ها ،سالن های ورزشی و باشگاهها بر اساس مصوبات و تصمیمات شورای سلامت استان تاکید و خواستار رعایت مفاد قانونی این مصوبات توسط مدیران باشگاه ها شد و گفت :با باشگاه های متخلف در عدم تعطیلی باشگاههای ورزشی برخورد قانونی صورت و نسبت به پلمپ این باشگاهها با هماهنگی مراجع قانونی اقدام شود.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بر رعایت نظافت و عدم تردد در مجموعه ورزشی کوثر تا پایان تعطیلات و شیوع بیماری کرونا تاکید و خواستار ضد عفونی کردن و گند زدایی اداره کل ،باشگاهها و اماکن ورزشی شد .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، خواستار کاشت درخت و نهال در محیط ادارات ورزش و جوانان شهرستانها شد و از برگزاری جلسات شورای ورزش همگانی ،المپیک 2022 جوانان سنگال و بازیهای آسیایی 2033چین با حضور استاندار در آینده نزدیک خبر داد.
بازرسی معاونین و مسئولین ستادی اداره کل از اماکن ورزشی و باشگاهها و نظارت بر تعطیلی این اماکن از مهمترین مصوبات یازدهمین نشست شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان بود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو