خانه اخبار ایران اخبار ورزش همه ظرفیت ما برای المپیک ٢٠٢٠ بسیج شده است/ شهادت می دهم در بهترین وضعیت هماهنگی و همگرایی بین أرکان چهارگانه ورزش هستیم

همه ظرفیت ما برای المپیک ٢٠٢٠ بسیج شده است/ شهادت می دهم در بهترین وضعیت هماهنگی و همگرایی بین أرکان چهارگانه ورزش هستیم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
همه ظرفیت ما برای المپیک ٢٠٢٠ بسیج شده است/ شهادت می دهم در بهترین وضعیت هماهنگی و همگرایی بین أرکان چهارگانه ورزش هستیم

 

 

 

 

 

 

رییس کمیته ملی المپیک گفت : در مجموع ما امروز می توانیم این ادعا را داشته باشیم و این وعده را بدهیم که همه ظرفیت ما برای المپیک ٢٠٢٠ بسیج شده است تا انشالله کاروان ما بتواند با درخشش در سکوی ٢٠٢٠ کأم ملت را شیرین کند .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، سید رضا صالحی امیری در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت : دنبال سلسله جلساتی که در وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک داریم ، امروز هم جلسه مشترک اعضای ستاد اجرایی با وزیر برگزار شد و گزارشی از روند برنامه ها و عملکرد و فعالیت های دو سال گذشته ی کمیته ملی المپیک مطرح شد . عمدتا بحث ما وفاق و انسجام و همدلی و همگرایی بود که مطرح شد و اعضای هیات اجرایی و نواب رییس هرکدام نقطه نظراتی داشتند برای بهبود روشها و سیستم ها بحث کردند ؛ بحثها بسیار خوب بود و نکات مختلفی مطرح شد.
رییس کمیته ملی المپیک تصریح کرد : یک چیزی برای ما به عنوان یک أصل تلقی شده که ما و وزارت ورزش و جوانان تمام توان و انرژی و منابعمان را در مسیر توسعه ورزش قهرمانی قرار بدهیم و هدف را المپیک ٢٠٢٠ تعریف کردیم و بعد از آن رویکرد آسیایی داریم که باید از حواشی پرهیز کنیم و لازمه درخشش در المپیک و آسیا لازمه اش این است که در داخل کشور همه منابع ، امکانات و ظرفیت ها را در مسیر انسجامی قرار بدهیم و از هرگونه حاشیه پرهیز کنیم.
صالحی امیری توضیح داد : امروز که با شما صحبت مَی کنم وارد سومین سال فعالیت ها در دور جدید شدیم که خوشبختانه در این مدت دو سال انسجام و وفاق حداکثری وجود داشت . سیاست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک ، نواب رییس و بنده این است که ما تحت هر شرایطی از حواشی پرهیز کنیم و فقط در متن حرکت کنیم. بدانیم که ورزش ٤ رکن دارد . این أرکان اربعه ورزش باید با هماهنگی ، همدلی و همگرایی حرکت کنند .
رییس کمیته ملی المپیک ادامه داد: رکن اول ورزش قهرمانی ایران وزارت ورزش و جوانان و در راس آن وزیر ورزش و جوانان است ؛ رکن دوم کمیته ملی المپیک و پارالمپیک هستند ؛ رکن سوم فدراسیون های ما هستند که نقش بی بدیلی در توسعه ورزش قهرمانی دارند و رکن چهارم رسانه ها هستند که حلقه واسط بین ورزش و أفکار عمومی هستند .
وی اضافه کرد : امروز من می توانم این شهادت را به مردم عزیز بدهم که در بهترین وضعیت هماهنگی و همگرایی بین أرکان چهارگانه ورزش هستیم .
پایان سال هم هست و امروز که با شما صحبت می کنیم درگیر شدید مسائل کرونا و اعزام تیمهابرای اردوهای بین المللی به منظور کسب سهمیه هستیم هم در فضای اخبار تلخ و ناکامیها ، خبر خوب کسب سهمیه شمشیربازی را داشتیم در چند روز آینده هم خبر خوشی از کاراته خواهیم داشت و سایر رشته هایی که در حال اعزام هستند
صالحی امیری نوید داد : در مجموع ما امروز می توانیم این ادعا را داشته باشیم و این وعده را بدهیم که همه ظرفیت ما برای المپیک ٢٠٢٠ بسیج شده است تا انشالله کاروان ما بتواند با درخشش در سکوی ٢٠٢٠ کأم ملت را شیرین کند .
آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 14 اسفند 1398 ساعت 13:40 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو