خانه اخبار ایران اخبار ورزش مسئول امور باشگاههای اداره کل :بازرسی از اماکن و باشگاههای خصوصی / برخورد قانونی با باشگاههای متخلف

مسئول امور باشگاههای اداره کل :بازرسی از اماکن و باشگاههای خصوصی / برخورد قانونی با باشگاههای متخلف

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 بازرسی از باشگاه های شهرستان بویراحمد انجام شد/ برخورد قانونی با باشگاههای متخلف

 

 

 

 

 

 

دامیده مسئول امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از بازرسی و نظارت در تعطیلی اماکن و باشگاههای خصوصی شهر یاسوج در پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهیگلویه وبویراحمد ،دامیده مسئول امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از بازرسی و نظارت بر تعطیلی اماکن و باشگاههای خصوصی شهر یاسوج در پیشگیری از بیماری کرونا خبر داد.
ابوالفضل دامیده ،مسئول امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر گفت :با حضور مسئول بازرسی و روابط عمومی اداره کل ،رئیس و دبیر هیات پرورش اندام استان بازرسی از اماکن ورزشی و باشگاه های خصوصی شهر یاسوج انجام شد.
دامیده ،رئیس امور باشگاه های ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از مدیران باشگاههای که با اجرای قانون در تعطیلی باشگاههای خود اقدام کردند ،از بازبودن تعدادی از باشگاه های درسطح شهر یاسوج خبر و اظهار داشت :طبق صورت جلسه تنظیمی توسط تیم بازرسی ،مدیران این باشگاه ها به مراجع قانونی معرفی و طبق قانون با این افراد برخورد خواهد شد.
رئیس امور باشگاههای اداره کل ورزش و جوانان استان ،ضمن تاکید به مدیران باشگاههای خصوصی در رعایت قانون و تعطیلی اماکن ورزشی در پیشگیری از بیماری کرونا ،از تشدید بازرسی از اماکن و باشگاههای خصوصی در سطح استان خبر و تصریح کرد:با باشگاههای که با قانون گریزی نسبت به باز کردن اماکن وباشگاهها اقدام برخورد قانونی خواهدشد .
آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 14 اسفند 1398 ساعت 13:47 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو