خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد: تابع تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم /عدم استفاده اماکن ورزشی در ایام نوروز

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد: تابع تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم /عدم استفاده اماکن ورزشی در ایام نوروز

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
تابع تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم /عدم استفاده اماکن ورزشی در ایام نوروز

 

 

 

 

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :در تعطیلی اماکن ورزشی تابع تصمیمات ستاد مقابله با بیماری کرونا هستیم ، بدلیل شیوع بیماری کرونا ،شرایط میزبانی و حضور مهمانان نوروزی در مکانهای ورزشی استان میسر نیست .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :در تعطیلی اماکن ورزشی تابع تصمیمات ستاد مقابله با بیماری کرونا هستیم ، بدلیل شیوع بیماری کرونا ،شرایط میزبانی و حضور مهمانان نوروزی در مکانهای ورزشی استان میسر نیست .
سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در مواجهه با ویروس کرونا تابع تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و وزارت ورزش و جوانان است.
علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان " امروز دوشنبه 19 اسفندماه 1398" با بیان اینکه سلامت ورزشکاران خانواده های آنها و دیگر شهروندان از اهمیت بسیار برای اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمدبرخوردار است افزود: شاید نتوانیم در تعطیلات نوروز اماکن خود را در اختیار میهمانان نوروزی قرار دهیم.
مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، خواستار توجه بیش از پیش شهروندان به پیام ها ی به روز ستاد مقابله با کرونا و وزارت بهداشت و درمان شد و گفت: توصیه ما به مردم این است که در نوروز امسال حتی المقدور باید قید سفرهای نوروزی را بزنند.
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان با بیان اینکه ستاد مقابله با کرونا با محوریت هیات پزشکی ورزشی در استان نیز راه‌اندازی شده است گفت :تصمیمات این ستاد با اولویت اتخاذ تمهیدات لازم برای حفظ سلامت ورزشکاران و داوران و پیشکسوتان و خانواده‌های آنها منجر به کنترل این ویروس در جامعه ورزش استان شده است.
علوی افزود:خوشبختانه تاکنون هیچ کدام از ورزشکاران استان به این ویروس مبتلا نشده اند.
وی ، رعایت موازین بهداشتی توسط مردم را یکی از مهمترین شیوه های مقابله و کنترل این ویروس دانست و با تقدیر از زحمات وتلاش کادر دانشگاه علوم پزشکی وجامعه پزشکی و پرستاری استان در مواجهه با این ویروس اقدامات این روزهای این جامعه را هم تراز با ایثار رزمندگان در دوران جنگ و دفاع مقدس دانست و افزود: در این شرایط امن ترین مکان برای خانواده‌ ها منازل خود شهروندان است.از این رو همه ما باید با توسعه وتبلیغ فرهنگ حذف سفرهای غیر ضروری ویروس کرونا را شکست دهیم.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به خصلت مهمان‌نوازی مردم استان کهگیلویه بویراحمد افزود: برای یک شهروند کهگیلویه وبویراحمدی و یک مدیر استان بسیار سخت است که به هم وطنان خود بگوید به این استان سفر نکنید، اما شرایط به گونه ای است که به نظر می‌رسد حذف سفرهای نوروزی ضمن کمک به نهضت شکست ویروس کرونا زمینه ایجاد خطر ابتلای شهروندان به این ویروس را نیز از بین خواهد برد.
سید محمد تقی علوی ،تعطیلی اماکن و رویدادهای ورزشی در استان کهگیلویه وبویراحمد را دستورالعمل ستاد مقابله با ویروس کرونا در استان دانست و گفت :گرچه این تصمیم در راستای حفظ سلامت شهروندان و وزشکاران اتخاذ شده اما درک شرایط باشگاه داران و مستاجر آن ماده ۸۸ وزارت ورزش نیز موضوع مهمی است که به یک دغدغه برای مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه تلاش برای به حداقل رساندن دغدغه صاحبان باشگاه‌ها و مستاجران و سرمایه‌گذاران ماده ۸۸ در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است گفت: امیدواریم با تدابیر وزارت ورزش و جوانان این موضوع نیز حل شود.
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو