خانه اخبار ایران اخبار ورزش پیام تبریک علوی بمناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز

پیام تبریک علوی بمناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
 پیام تبریک علوی بمناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز

 

 

 

 

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.
در متن پیام تبریک سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد آمده است :
نامگذاری چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) به عنوان روز جانباز، فرصتی است تا یادی کنیم از مولودی که با غیرت،ایثار، مردانگی و رشادت و ولایتمداریش جز بندگان والای پروردگار و امام حسین (ع) شد ، مردی که تا آخرین لحظه عمرش دست از مردانگی،عهد، ایمان و امام خود نگذشت و نام گرفتن این روز بنام جانباز نشانگر این واقعیت است که جانبازان عزیز ایران اسلامی پرورش یافته مکتب بزرگ اسلام و نهضت عظیم عاشورا و تاسی گرفتن از راه پرچمدار کربلا هستند. اینان با درک درست و دقیق از شرایط انقلاب و میهن اسلامی همواره در مقابله با دشمنان اسلام و ایران بودند، اسطوره های مقاومتی که نماد آزادگی هستند و صفات خودگذشتگی ، فداکاری ،ایمان و ایثارش را به واقع معنی نمودند که هیچگاه از حافظه تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی فراموش نخواهند شد.
اینجانب با تبریک ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز به همه ایثارگران و جانبازان ایران اسلامی ،استان کهگیلویه وبویراحمد ،جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد و آرزوی صبر و استقامت جاوادنه برای آنان ،امیدوارم در پیمودن راه شهیدان والامقام با بهره گیری از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سالی که به نام "جهش تولید" نامگذاری شده است ثابت قدم باشیم و همواره شاهد پیشرفت و تعالی نظام جمهوری اسلامی به برکت این روز بزرگ باشیم.
سید محمد تقی علوی
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد
 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو